Zájezd do Anglie 2010 – přihlášky

Závazné přihlášky a informační list si zájemci mohou vyzvednout od 14.1. u pí uč Bártové (2. patro,žlutá chodba, 6.C – učebna angličtiny)

Termín: 22.-29.5. 2010
Místo: Worthing (malé městečko na pobřeží jižní Anglie)
Cena: podle konečného počtu účastníků (viz informační list)
Záloha: 2500,- Kč do 31.1. 2010 – prosíme o přesnou částku vloženou do obálky se jménem dítěte. Vybírat bude PON – ČT před vyučováním (7,45 – 7,55 hod) pí uč. Bártová (2. patro, světle žlutá chodba, kabinet Aj, 6.C)

Max. počet účastníků – 45 dětí (pokud se přihlásí více dětí, budou přebývající zařazeny na čekatelský list, přednost budou mít v takovém případě starší žáci)

Pokud si vaše dítě přihlášku vyzvedne, ale účast si rozmyslíte, vraťte prosím přihlášku včetně informačního listu co nejdříve zpět do školy. Děkujeme.

2 thoughts on “Zájezd do Anglie 2010 – přihlášky

    • Přeprava autobusem má několik důvodů. První a asi nejdůležitější je, že autobus je k dispozici celý týden, takže je možné každý den uskutečnit výlet do vzdálenějšího okolí a děti tak poznají více, než pokud by byly stále jen v jednom městečku. Druhý důvod je, že tak umožníme jet i dětem, jejichž rodiny by zájezd letadlem zvažovaly z hlediska finannční náročnosti.
      Příští rok se nám třeba podaří dát dohromady tolik zájemců, že budeme moci uskutečnit zájezdy oba, popřípadě bude větší zájem o zájezd letecký, a vyhovíme tak všem. Letos to podle předběžného zájmu vypadalo, že bychom oba zájezdy nezaplnili.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*