Angličtina 1.C – Kloudová

V pátek jsme si založili sešit – vlepili jsme si titulní stránku Happy House a řekli jsme si, kdo patří do rodiny – Mum, Dad, Polly, Jack, Daisy a myšky Spike a Ruby. Na další stránku v sešitě mají děti za domácí úkol nakreslit všechny členy své rodiny – včetně zvířátek (pokud chtějí). Na každou hodinu angličtiny budou děti nosit – nelinkovaný sešit, učebnici, portfolio s průhlednými kapsami, penál a žákovskou knížku. V portfoliu mají děti nový list A4 – z jedné strany je slovní zásoba k lekci – A house (dům), a roof (střecha), a floor (podlaha) a window (okno), a door (dveře), A Family (rodina) – Mum, Dad, brother (bratr), sister (sestra), me (já). Pokud bude domácí úkol, napíšu ho do příspěvku společně s tím, co jsme v hodině udělali.

2 thoughts on “Angličtina 1.C – Kloudová

 1. Dobrý den paní Kloudová,
  chtěla bych se zeptat na několik věcí:
  1. portfolio na aj máme založit my nebo ho děti dostanou z folií, které donesly do školy (syn domů nepřinesl v pátek ani aj portfolio ani učebnici)
  2. v pátek měl syn sešit na aj ve škole, ale žádnou stránku happy house tam nemá. zatím má pouze hvězdičku se jménem a pak z pátku dopsané, I´m a boy and I´m happy. Tak nevím, zda má v sešitě vynechat volnou stránku na dolepení house a na další namalovat family?

  Děkuji
  J.Tykalová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*