Poznávací zájezd do Anglie – Londýn a okolí

Kromě delšího zájezdu do Anglie spojeného s výukou jsme se letos rozhodli zorganizovat kratší, pouze poznávací zájezd do Londýna a okolí s podtitulem „S Harry Potterem do Bradavic.“ Kromě známých památek v Londýně, Oxfordu a Gloucesteru je v programu zařazena návštěva expozice Warner Bros Studio spojená s natáčením filmu Harry Potter.

Zájezd se uskuteční v květnu 2015, přesný termín je ještě v jednání. Podrobnější informace a přihlášku najdete v přiloženém letáku.

Pokud máte o zájezd zájem, odevzdejte vyplněnou přihlášku co nejdříve třídnímu učiteli. Na začátku října pak bude informační schůzka, na které budeme vybírat zálohu 1000 Kč.

Informace o schůzce dostanou dosud přihlášené děti a bude zároveň na webu ve Zpravodaji pro rodiče i na titulní straně webu.

Monika Kršková

S Harry Potterem do Bradavic._2015

2 thoughts on “Poznávací zájezd do Anglie – Londýn a okolí

  1. Dobrý den,

    chtěla jsem se zeptat, kdy bude informační schůzka k tomuto zájezdu a kdy se bude vybírat záloha. Je již začátek října, nerada bych něco zanedbala.
    Děkuji za odpověď.
    Ceralová

    • Informace o schůzce dostanou dosud přihlášené děti a bude zároveň na webu ve Zpravodaji pro rodiče i na titulní straně webu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*