5.A – zájezd do Francie 22. – 28. 5. 2016

Vážení rodiče,

všichni jsme byli zaskočeni děsivými událostmi v Paříži /a nejen tam/. Čekala jsem na odpověď paní Formánkové z cestovní kanceláře Slunečnice, se kterou máme příští rok do jižní Francie a severního Španělska vyjet, jak to vypadá v případě problémů, pokud je lepší zůstat doma. Toto je její odpověď.

Měsíc předem lze vždy cestu jako celek zrušit bez stornonákladů (u jednotlivců postupujeme dle stornopodmínek, aby nenastal chaos…).To platí vždycky, obecně.

Pro krizový scénář (doufám, že jen pro naše nutné úvahy a uklidnění pro tuto chvíli, že nic takového nenastane) – zájezd už má i pojištění storno – v případě třeba nedoporučení MZV do Francie cestovat. Pokud by to bylo nutné (ani já bych Vás nerada někam vypravovala, kdyby to nebylo dobré ), určitě bychom spolu naši řešení a můžu rodiče ujistit, že i u lhůty kratší než měsíc bych se maximálně možně snažila, aby nebylo nutné platit žádné poplatky, penále (v případě, že by to bylo jen naše rozhodnutí (byť moudré, ale ne dle MZV a pojišťovna by to nebrala).

Předávám Vám tyto informace a věřím, že se celá situace uklidní a nic takového nebudeme muset řešit.

Nejedeme taky do velkých center, na žádné velké akce. Jak víte, většinou jsme ubytováni v mobilhoumech , cestujeme z místa na místo. Paní Formánková je znalec místních poměrů, je to taky bývalá paní učitelka a máma tří dětí.

Pokud věříte, že vše je předem dostatečně ošetřeno, prosím, potřebujeme do konce listopadu vybrat zálohu ve výši 3000,- Kč.

Je možné je předat hotově buď do 5.A /Vlaďka Procházková Strculová/, nebo v dopoledních hodinách paní Mrňové .

Případné otázky ráda zodpovím buď osobně, nebo na mail strculova@volny.cz

Přeji hezký večer. Vlaďka Strculová Procházková

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*