Zimní ŠvP 5.C, 6.A, 8.B a 9.A – Černá hora 2016

Fotogalerie 9.A – nelyžaři
ŠvP Černá hora 2016 5.C, 6.A, 8.B a 9.A – 5. den

5. den: I dnes se lyžovalo báječně, den byl ale bohužel o trochu kratší, protože jsme museli balit. Večer jsme se naposled zavlnili v moderních rytmech a zítra po obědě nás čekejte u Sportcentra.

Závody
ŠvP Černá hora 2016 5.C, 6.A, 8.B a 9.A – 4. den

4. den: Zažili jsme snad nejhezčí den na horách za posledních 5 let. Od rána sluníčko, krásná viditelnost, ale trochu nám ten sníh odjížděl pod nohama. I přesto jsme si dopoledne moc pěkně zalyžovali a rozlyžovali se před závodem ve slalomu, ve kterém všichni účastníci bojovali ze všech sil, aby dosáhli co nejmenšího součtu časů. Po obědě jsme si užívali slunného dne střídavě s lyžemi a bez lyží, někteří (9.A) se byli na Slunce podívat s co nejkratší vzdálenosti, když „vyšplhali“ na naši nejvyšší horu Sněžku. Po večeři jsme si promítli videa ze závodů a na závěr dne jsme vyhlásili celotýdenní soutěž.

ŠvP Černá hora 2016 5.C, 6.A, 8.B a 9.A – 3. den

3. den: Volnější den nemohl začít lépe. Přivítalo nás slunečno po předchozím zasněženém dnu. Jedna skupina 6.A se vydala na běžky a druhá šla nakupovat. Odpoledne se skupiny vyměnily. Velmi podobně probíhal program i ostatních tříd. 9.A se třeba procházela, 8.B stavěla výtvory ze sněhu. Navštívili jsme i tradiční cukrárnu na kolonádě v Janských Lázních. Po podvečerním žhavení mozků si užívali program větších dětí Prvňáci a na konec dne nechyběla diskotéka těch největších.

ŠvP Černá hora 5.C, 6.A, 8.B a 9.A – 2. den

2. den: Přes noc se nám sjezdovky mírně poprášily a sněžení pokračuje i během dopoledne. I tak je ale lyžování báječné. Odpolední ježdění bylo o něco obtížnější, ale všichni ho zvládli. Po poučném vyprávění člena horské služby se starší děti vydaly na krátký noční postřehový závod po zasněžené Černé hoře, na kterou napadlo okolo 20 cm nového prachového sněhu. Těšíme se na zítřejší sjezdovky, pro dnešek vám přejeme dobrou noc.

ŠvP Černá hora 2016 5.C, 6.A, 8.B a 9.A – 1. den

1. den: První ranní jezdění se opravdu povedlo. Čekaly nás hladce upravené sjezdovky, které se během dopoledne trochu změkčovaly, ale i před obědem se na nich jezdilo báječně. Odpolední lyžování už bylo trochu obtížnější, ale vše jsme zvládli. Po svačině proběhla jedna lekce vzdělávání a po rizoto večeři jsme šli na noční sněhovou procházku zakončenou vyprávěním dávných příběhů.

Příjezdový den: Jsme v pořádku na místě, máme velkou radost, že je tu dostatek přírodního sněhu. Zítra ráno nás čeká rozdělení a rozlyžování. Pro dnešek vám přejeme dobrou noc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*