ŠvP Černá bouda- 6.B,C a 7.A,B

ŠvP Černá bouda – 6.B,C a 7.A,B

Příjezdový den

Včera jsme v pořádku dorazili na pod Lanovku do Janských lázní, trochu zápasili s nakládáním a vykládám zavazadel, ubytovali se a pomocí metod aktivního učení :-) si osvojili lyžařské desatero.

První den

Ráno na nás čekal luxusní sníh, proto jsme už před devátou byli všichni na svahu. Jezdili jsme ve třech větších družstvech a další malou skupinku tvořili začátečníci. Odpoledne už byly horší podmínky, přesto jsme lyžovali až do zavíračky. Po večeři čekala sedmáky hodina dějepisu a šesťáci zatím připravili diskotéku pro všechny.

Druhý den

Dnes celý den sněžilo, přesto jsme jezdili o 106. Pauza před večeří byla vyplněna přednáškou pana Marka o médiích,  po večeři jsme ještě vyrazili na romanticko-dobrodružnou procházku po okolí.2.den

Třetí den

Dnes bylo krásné počasí, sluníčko a nový sníh. Dopoledne jsme jezdili všechny sjezdovky, které byly k dispozici, už nám to všem jde :-). Začátečníci trénovali obraty, stoupání do svahu, bruslení a prý se dokonce učili padat?!

Odpoledne jsme naplánovali procházku po okolí a užívali si sněhu, někteří ho měli úplně všude, ušli jsme asi 5 kilometrů, terén byl místy náročný, ale bylo krásně. Po večeři čekala děti sladká odměna, teď budeme zpívat s houslemi a kytarou a místo večerníčka si pustíme film o extrémním lyžování.

image (1)

Den čtvrtý

Dnes jsme se probudili a za okny nás vítal úchvatný výhled na Sněžku, sluníčko se dnes překonávalo. Trochu se to sice podepsalo na kvalitě sněhu, ale lyžování bylo krásné. Odpoledne se jedna skupina vydala na „skitúru“ do Pece, ostatní dále pilovali obloučky. Po večerních hrátkách ve sněhu a zhodnocení pobytu následuje diskotéka.

Fotky k příspěvku přidám najednou v Praze.

Den pátý

V pátek ráno jsme zabalili a vyrazili na svah, počasí bylo pěkné.

Lyžovali jsme +- do půl druhé, na svahu jsme zvládli i přestávku na svačinu. po návratu do chaty nás čekalo dobalení, pozdní oběd a pak už jen nakládání věcí a hurá do Prahy. Děti vypadaly unavené, ale spokojené, uteklo to jako voda.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*