Objevitelské soboty

Projekt pro nadané i zvídavé studentyObjevitelské soboty, jedná se o semestrální program.

Centrum pro talentovanou mládež (CTM) v programu Objevitelské soboty umožňuje dětem již od 5 let smysluplně strávit sobotní čas a možnost seznámit se poutavým způsobem se širokým spektrem témat, která přesahují rámec běžného studia na základních a středních školách. Nabídka programů kombinuje kurzy poznávací a naučné s kurzy osobnostního růstu, připraveny jsou ve spolupráci s univerzitami a odborníky na vybraná témata.

Jarní semestr Objevitelských sobot 2016 – začal 13. 2. 2016. A je stále možnost se přihlásit, druhá Objevitelská sobota se koná 19. 3. 2016.

Nejmenší studentíci mohou dále cestovat se Světošlápkem Evropou, objevovat Jak pracují archeologové, Svět dinosaurů a Bájnou historii lidstva.

Pro Juniory jsou otevřeny kurzy s Architektem v různých stoletíchPohádkové hrátky s angličtinou a Kouzelný svět Harryho Pottera. Vypravíme se také s Nemem do vodní říše a v kurzu Všechno létá, co křídla má budeme objevovat nejen letadla.

Pro Studentjsou připraveny mino jiné: Redaktorem vlastního časopisu a kurzy Robotiky. Kromě Lego robotiky nabízíme také kurzy Robotika v LabView. http://www.objevitelske-soboty.cz/vikendove-programy/programy

Objevitelské soboty se konají 1x měsíčně v sobotu v Praze, v prostorách Nového PORGu na Praze 4, Pod Krčským lesem 1300/25. Každý kurz se skládá z pěti (od 19.3. ze čtyř) navazujících lekcí.

Další informace: Kateřina Tomková, Objevitelské soboty s.r.o.
soboty@objevitelske-soboty.czwww.ctm-academy.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*