Průzkum zájmu o kavárny pro rodiče

rodičovské kavárny

Vážení rodiče a přátelé školy,
chtěli bychom zjistit Váš zájem o projekt tzv. Rodičovských kaváren na naší škole.

Rodičovská kavárna bude vzdělávací seminář, setkání či debata pro rodiče a veřejnost spojený s milým posezením u kávy v prostoru školy na Vámi zvolená témata, například Domácí úkoly ano či ne? Hodnotit slovně nebo známkovat? Tykat učiteli?  a podobně. Počítáme s tématy, které se přímo týkají naší školy i s tématy obecnějšími podle zájmu účastníků. Možnost bude i případně přizvat odborníky či hosty, kteří by měli k tématu co říci.

Budeme rádi, když svůj zájem či nezájem vyjádříte vyplněním velmi krátkého on-line dotazníku. Odkaz na něj vám přijde do Vaší emailové schránky prostřednictvím třídního učitele a zástupce rady rodičů. Dotazník bude otevřen do konce března.

4 thoughts on “Průzkum zájmu o kavárny pro rodiče

 1. Dobrý den,
  velmi vítám tento nápad! Něco podobného již několik let provozuje MŠ Srdíčko – „Káva od srdce“, kam moje dcera chodila než nastoupila sem.
  Mrzí mne, že jsem pravděpodobně nestihla včas vyplnit formulář.
  Ráda se zúčastním dovolí.li mi to pracovní a rodinné povinnosti.
  Mohu poskytnout i téma k přednášce a diskusi do předmětu občanská výchova – rodičovství. Materiál má název „Jak dojít k rodinnému štěstí?“. Budete – li mít zájem, mohu poslat mailem.
  Přeji zdar a sílu k dalšímu dílu.
  Markéta Čechová

  • Dobrý den,
   nevadí, že jste nestihla vyplnit dotazník, šlo jen o předběžný zájem. Pokud máte materiál, který by pro ostatní rodiče mohl být prospěšný, obraťte se prosím na koordinátora projektu p. učitele Neckáře- dalibor.neckar@fzs-chlupa.cz

  • Díky a nezapomeňte vyplnit on-line dotazník :-), který Vám dojde mailem od třídního vyučujícího nebo od zástupce Rady rodičů ve Vaší třídě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*