AJ 1.D. (Běh) -pátek 1.4.2016

V tomto týdnu 21.3.-25.3. výuka probíhá do středy 23.3., takže nám angličtina tento týden odpadne. Angličtinu s dětmi tedy budeme mít až v pátek 1.4.2016 a pokračujeme v následujícím:

  1. Dokončíme kapitolu 4 –poslechneme si příběh o Daisy a její oblíbené písničce. Příběh si pak zahrajeme jako v divadle nebo ve filmu. Rozšíříme si slovní zásobu o “listen” (poslouchej, poslouchejte) a “Great!” (Skvělé!)
  2. Zpíváme písničku a pantomimicky vyjadřujeme oblékání a svlékání kousků oděvů. Přitom se učíme nová slovíčka “put on” (obleč/te si) a “take off” (sundej si).
  3. Pokračujeme ve psaní některých oblečení –píšeme do sešitu anglicky.

Domácí úkol na pátek 1.4.: Děti mají vypracovat v učebnici stránky 42 a 43. Na stránce 42 děti mají najít, nakreslit a vybarvit do každého prázdného políčka kousky oblečení, které myška Rodney nese na předchozích stránkách v kapitole 4 v učebnici. Na stránce 43 děti si vypracují samolepkový slovníček –t.j., děti si nalepí samolepky do obrázků zobrazených na této stránce. Děti si lepí samolepky podle toho jak se k jednotlivým obrázkům hodí.

Přeji všem hezké Velikonoce (Happy Easter!)

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*