Angličtina 5.A, 5.B, 5.D – Kloudová

Vážení rodiče,
od čtvrtka 8.9. do pondělí 10.10.2016 mě bude ve výuce zastupovat kolegyně Kateřina Vavroušková. Odlétám na měsíční stáž do základní školy ve Washingtonu. Budete-li něco potřebovat, obraťte se na ni – emailová adresa je: k.vavrouskova@centrum.cz.
Pomůcky na hodiny jsou: Učebnice a pracovní sešit Project 1, portfolium s 15 košilkami-až se naplní, napíšu Vám a doplníte další, obalený linkovaný sešit A4 č. 444, sešit na testy A5 524, vybavený penál a žákovská knížka na smajlíky.
Sešit na testy budeme používat na slovíčka a běžné kratší testíky a bude zůstávat ve třídě k nahlédnutí. Souhrnné větší testy za každou lekci budou na kopírovaných pracovních listech a děti si je budou zakládat do portfolia.
Domácí úkoly si děti zapisují samy, o týdenní úkolech na pracovních listech Vás budu informovat v souhrnném přehledu probraného učiva na webu školy – jako tomu bylo doposud. Také Vás budu předem informovat o větších testech.
Děti také přinesou objednací lístek na předplatné časopisu R&R – chtěla bych jej používat pro práci v hodině i na domácí četbu. Předplatné na celý školní rok je 220,- Kč. Během tohoto týdne děti lístek přinesou, prosím o vyplnění co nejdříve.
Přeji dětem i Vám klidný školní rok a těším se na spolupráci.
Marcela Kloudová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*