AJ 1.D., 1.E. (Andrea Běhalová) –Úvodní informace

Úvodní informace k AJ v 1.třídách:

Vážení rodiče,

na těchto webových stránkách pravidelně najdete informace o výuce AJ. Pro vaši informaci sděluji, že při výuce pracujeme také s učebnicí Happy House 1, kterou mají děti uloženou ve škole, aby děti neměly těžké aktovky. Další podrobnější informace o výuce AJ v 1.třídách naleznete v příloze této zprávy zde: Informace-pro-1třídy_2016_17

Minulý týden (5.-9.září) v 1.E. a 1.D. byly obě skupiny dětí spojeny. V této úvodní hodině AJ jsme se seznámili a učili se zdravit “Hello, I am…” a otázku na jméno “What’s your name?” a věk “How old are you?” formou zábavné hry. Děti se seznámily s maňásky -myškou Ruby a kočkou Otto. Děti dostaly pracovní sešity (Activity Book –AB). S tímto pracovním sešitem budeme pracovat ve škole a děti budou z něj dostávat domácí úkoly. Proto je třeba, aby děti pracovní sešity nenechávaly ve škole.

Tento týden (12.-16.září):

  1. Opakujeme si seznamování a zdravení.
  2. Učíme se postavy z učebnice Happy House: Mum, Dad, Polly, Jack, Daisy. Otto.
  3. Zazpíváme si písničku “Hello song”. „The Hello song“ najdete zde

Domácí úkol (1.E. na pondělí 19.9.; 1.D. na středu 21.9.): Děti si vystřihnou, poskládají a nalepí (na papír, který ode mne dostanou během výuky tento týden) skládačku Jacka. Skládačku si pak děti vloží do portfolia. Podepsaná portfolia si vysbíráme od všech dětí příští týden v hodině AJ a následně, děti si nechají portfolia ve škole.

Přeji všem hezký den.

Andrea Běhalová

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*