AJ 3.A.,3.B. (Běh) –týden 26.-30.9.2016 (středa 28.9 je státní svátek)

Dobrý den,

připomínám, že v týdnu 26.-30.9. je ve středu 28.9. státní svátek a pracujeme na následujícím:

  1. Opakujeme (ústně a písemně) učivo a slovíčka k Unitu 1.
  2. 3.A., 3.B. –Shrnující Test z Unitu 1 si napíšeme ve čtvrtek 29.9. Děti si již vzaly domů svoje portfolia na angličtinu, aby si mohly zopakovat učivo nejen z A4 nelinkovaného sešitu, učebnice, pracovního sešitu s CDéčkem, ale také aby si zopakovaly studijní materiály založené v portfoliu. Děti přinesou a odevzdají svoje portfolia v hodině angličtiny ve čtvrtek 29.9. Nedávno si děti napsaly neohlášenou pětiminutovku/ minitest a výsledky z minitestu mají založené ve svém portfoliu. Doporučuji, aby se děti znovu podívaly na tento minitest a připomněly si kde v něm udělaly chyby, aby stejné chyby nedělaly ve Shrnujícím Testu Unitu 1.
  3. 3.A., 3.B. –Projekt „Who is this?“ děti vypracují doma samostatně (bez pomoci rodičů) a odevzdají na angličtině ve čtvrtek 29.9. K vypracování projektu děti potřebují bílý papír o velikosti A4 (např. papír do kopírky může být) , na který nalepí nebo nakreslí 3 osoby (může být i zvířátko). Pak pod každý obrázek napíšou „Who’s this?“ It’s…..(cat Otto). Písemně vypracované projekty ohodnotíme a děti jej dostanou obratem zpět, aby se mohly připravovat na ústní prezentaci projektu, která proběhne ve středu 5.10.
  4. 3.A., 3.B. –BONUS: Děti navíc dostaly oboustranně natištěný pracovní list (Homework No.1 a Homework No.2) a dobrovolně jej mohou vypracovat pokud mají zájem získat malou jedničku za vypracování všech cvičení v tomto pracovním listu.
  5. Začneme Unit 2: At school –seznámíme se s novou slovní zásobou (školní pomůcky), poslechneme si říkanku.

Přeji všem hezký den.

Andrea Běhalová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*