AJ 5.A. (Běh) – týden 20.-24.3., 2017

Dobrý den,

Poznámka pro rodiče: Během jarních prázdnin v týdnu 13.-17.3.2017 je škola zavřená. S dětma se tedy uvidíme ve škole od pondělka 20.3.2017.

Pracovní sešity (Activity Books): Oznamuji, že jsem si od dětí vysbírala pracovní sešity (Activity Books). Kontroluji v nich vypracovaná cvičení k Unitu 4. Zároveň hodnotím dobrovolné komiksové příběhy, které mi děti odevzdaly vypracované na papíře zvlášť nebo v A4 sešitě.

Minulý týden jsme si opakovali přítomný čas prostý vztahující se k Unitu 4 a pracovali jsme s novým březnovým časopisem. V tomto týdnu 20.-24.3.,2017 pokud nenastanou nějaké změny, tak budeme pokračovat v následujícím:

  1. Pracujeme na projektu “Volný čas” (Free time) –kritéria hodnocení si nalepíme do A4 seš
  2. Pokračujeme v Unitu 4 –dokončíme poslechová cvičení k Unitu 4 v pracovním sešitě.
  3. Opakujeme si přítomný čas prostý (present simple tense) –POZOR! Tvorbu otázky formou 5-minutovky ke konci týdne.
  4. Věnujeme se ústnímu zkoušení ve dvojicích na téma “volnočasové aktivity”.
  5. Povídáme si anglicky o hudbě a hudebních nástrojích Zazpíváme si písničku anglicky pro radost. :)

Homework (due Tuesday, March 21 –úterý 21.3.2017): Z důvodu jarních prázdnin posouváme DÚ na čtvrtek 23.3. Na čtvrtek 23.3. si děti mají připravit ve dvojicích rozhovor na známky o volnočasových aktivitách. Každý v rozhovoru klade a odpovídá minimálně na 5 otázek. Otázky by měly zahrnovat: dotazy na čas –začátek a konec aktivity, co dělá spolužák(čka) ve volném čase, kdy (den v týdnu a čas) se věnuje zálibám, proč se věnuje určitým zálibám, kolikrát týdně, co k tomu používá, apod.

Přeji všem krásné jarní prázdniny.

Andrea Běhalová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*