AJ 4.A.,4.C.,4.D. (Běh) –týden 27.-31.3.,2017

Dobrý den,

Poznámka pro rodiče –Čtvrtletní hodnocení: Do konce tohoto týdne bychom uzavřeli čtvrtletní hodnocení z angličtiny. Následný týden 3.-7.4.2017 děti budou informovány o průběžné čtvrtletní známce z angličtiny, kterou si zapíšeme do žákovské knížky.

Pokud nenastanou nějaké změny, tak v tomto týdnu 27.-31.3.,2017 budeme pokračovat v následujícím:

  1. Ústní prezentace projektu „My town“ (aneb „My dream town“)“ –dokončujeme prezentace projektu „My town“.
  2. Pokračujeme v Unitu 5 –společně si znovu čteme texty v učebnici na str.34-35.
  3. V úterý 28.3. si znovu projdeme výslovnost slovíček k Unitu 5 a jejich užití ve větách. Slovíčka si děti mají donést napsané v sešitě.
  4. Zkoušíme na známky: A) zakoupení lístku na dopravní prostředek, B) kladení otázek a pokynů v angličtině související s nasměřováním cesty (např. turn right, go straight on, apod), C) popis obrázku s použitím slovních vazeb „there is, there are, there isn’t, there aren’t any, there are lots of…, there aren‘t many…“. Píšeme 5-minutovky (t.j., malé testíky) k učivu v Unitu 5. 
  5. Věnujeme se dlouhodobému, skupinovému projektu „Měsíce v roce“.
  6. Procvičujeme si k Unitu 5 a začínáme se postupně připravovat na shrnující Test 5 k Unitu 5. Procvičujeme si ústně a písemně v pracovním sešitě, psaním na tabuli a formou pracovních listů.
  7. Povíme si podrobnosti k dobrovolnému domácímu úkolu, který děti mohou vypracovat. Při jeho kvalitním zpracování děti mohou získat jedničku navíc.

Přeji všem krásné jarní dny.

Andrea Běhalová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*