Týdenní plán od 11. 9. do 17. 9. 2017

 

Týdenní plán od 11. 9. 2017 do 17. 9. 2017
ČJ Opakování učiva druhého ročníku. Nejvíce se budeme soustředit na určování y, ý, i, í po měkkých a tvrdých souhláskách ve hrách. Abeceda. Psaní u-ú-ů. CCa str. 4 – 6.
M Opakování známých prostředí z 1. a 2. třídy s důrazem na procvičování násobilky do čísla 5. Násobilkové obdélníky, orientace na čís. ose, sčítání, stavby z krychlí. Cca str. 6 – 8.
ČJS Opakování a prohlubování učiva z druhého ročníku. Témata na příští týden:

Minulost – současnost – budoucnost. Rodokmen. Pravěk. Pověsti.

Ve spolupráci s rodiči vypracovat za DÚ do pondělí 25.9. Popátrejte v rodině, schválně, kam až se Vám podaří dojít, co odhalíte, čím budete sami překvapení… V pondělí 11. 9. děti dostanou více informací a potřebné podklady.

Ostatní

informace

·      Příští týden bude již probíhat výuka dle rozvrhu. Minulý týden byl spíše organizační. Nejvíce jsme se zaměřili na tvorbu třídních pravidel a rituálů. V jednotlivých předmětech jsme pomalu začali s výukou.

·      Probíhají zápisy kroužků. Při jejich platbě se, prosím, důsledně řiďte pokyny na webových stránkách. Na účet školy se platí pouze kroužky vedené zaměstnanci školy.

26. 9. jedeme na výlet na Říp. Prosím o zaplacení částky 290,- Kč do středy 13. 9. Děkuji.

S sebou: kinedryl (kdo potřebuje), kapesné, pláštěnku, svačinku, propisku či pero + podložku na psaní (osvědčila se mi se skřipcem z papírnictví), turistické oblečení . Odjezd od bývalého sportovního centra, dnes nové školky :-). Odjezd v 8:00, předpokládaný příjezd je ve 14:15 – 14:45 na stejné místo. Na koho nebudou čekat rodiče, bude odveden do školy a předán do družinky. Nebo poprosím o papírek:

——————————————————

Moje dcera/syn:____________________

může jít dne 26. 9. 2017 domů sám/sama od stanoviště příjezdu autobusu.

 

Podpis:_________________

———————————————————-

19. 9. se budou konat od 17:00 třídní schůzky.

 

 

Vážení rodiče, děkuji za Vaši spolupráci a těším se na další společná setkání.

S přátelským pozdravem

Pavla Platkevičová

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*