Týdenní plán 25. – 29. 9. 2017

Vážení rodiče, milé děti,

tento týden toho mnoho nestihneme, neboť v úterý pojedeme na Říp a poslední dva dny z týdne je ředitelské volno a stát. svátek.

ČJ: Tvrdé a měkké souhlásky, pravidla pro psaní i – y ve slovech po měkkých a tvrdých souhláskách. Doplňování, zdůvodnění. PS: vybraná cvičení na str. 6 a 7.

M: Písemné sčítání a stavby z kostek. PS: vybraná cvičení na str. 9 a 10. Uč. 8 – 10.

ČJS: V pondělí testík na opakování tématu Pravěk na území ČR. Doporučuji při přípravě využít portfolia a učebnice „Libuše“. Končí termín pro termínovaný úkol Můj rodokmen. Pokračování v práci na projektu Keltové a Slované. Doporučuji vyhledat další informace a obrázky v encyklopediích či na internetu. Hodnocen bude dle předem společně vytvořených kritérií. V úterý výlet na Říp. S sebou (kromě již dříve zmíněných věcí) možno mít kapesné.

V tomto týdnu se nepodařilo najít společný termín všech třetích tříd, tudíž Podzimní běh SNAD proběhne v týdnu následujícím.

Na prázdniny DÚ nemám ve zvyku dávat, pokud se nestane něco mimořádného.

Ve čtvrtek a v pátek se do školy nejde. Přeji Vám krásné a klidné podzimní prázdniny, načerpání potřebné energie, mnoho krásných zážitků mezi barvícím se listím a těším se na další společnou plodnou spolupráci.

 

Pavla :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*