5.B – tematický týden

Vážení rodiče,

v příštím týdnu nás čeká tematický týden „5×5“. Na druhém stupni probíhají Oborové dny. V 5.B bude výuka probíhat takto:

  • v pondělí a čtvrtek vyrazíme do Prahy za dalším poznávání památek /5/ – pondělí – Sv.Vít, Belveder, Petřín, čtvrtek se ještě domluvíme
  • z pondělí na úterý přespíme ve škole – dílny Rudolfa II. /5/
  • úterý Rudolf II. a Praha – shrnutí a reflexe /5?/ – uvidíme
  • středa Dílna čtení s Rudolfem + finance /zaměříme na historii peněz/
  •  pátek – shrnutí, film o Rudolfovi /Císařův pekař/

V tomto týdnu odpadá tělocvik /učitelka je na OD/ – užijeme si na lyžích, neučí paní ředitelka M /OD/ – hodiny se nahradí příští týden – je to výměna, není to suplování. Angličtinu /út., pá/ spojuje paní učitelka Santana /pí Mariášová je na OD/. Ve čtvrtek jsme na procházce. HV učí podle rozvrhu paní Matzenauerová.

Na spaní ve škole jsem se dohodla s dětmi, sejdeme se ve škole do 17.30, dětem, které dorazí později, otevřeme /mají moje číslo mobilu/. Pokud byste nechtěli, aby vaše děti ve škole přespávali, prosím, napište mi. Práci o Rudolfovi si dopíšou od kamarádů a normálně dorazí v úterý do školy.

S dětmi se domluvíme na přesných pravidlech skupinové práce, chování i závěrečného hodnocení.

Komunitní kruhy třídy se školní psycholožkou paní Petrou Chvojkou ukončíme posledním setkáním začátkem listopadu. 7.listopadu se také sejdeme na přátelské schůzce s rodiči v 5.B v 17 hodin. Přítomny budou dále paní ředitelka, paní Charvátová, výchovná poradkyně a třídní učitelka.

Po dětech jsem zasílala letáčky k umožnění seminární práce studentky, které nám předala paní ředitelka. Je to anonymní, ale sami rozhodněte, zda s focením nohou vašich dětí budete souhlasit či ne. Děkuji za návrat lístečků.

V pátek jsme ve škole, ale ne ve třídě /volební místnost/.

Vlaďka Strculová Procházková

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*