5.B – akce ve třídě -listopad 2017

Vážení rodiče,

minulý týden proběhla ve třídě ukázková dvouhodinovka výuky, jak jsem ji zažila já. Děkuji, že jste našli oblečení, ve kterém bychom mohli do školy i dříve /džíny byly opravdu jen v tuzexu/. Chyběly jen pleteniny, ale objevil se i pionýrský šátek. Naučili jsme se slib jisker, budovatelskou báseň, namalovali si Auroru /mimochodem, moc se jim povedla/ moje děti ji malovaly v mateřské školce. Vyslechli jsme Kaťušu. Děti se podivovaly, že již existoval wolkmen. Děti si „hru“ zahrály s chutí, někdo se do nové situace tak vžil, že málem byly slzy. Padaly poznámky za chování – pokud je někdo zapsal do ŽK – pokud jsou u data 16.11.1983 – tak neplatí – i když…..

Děti byly rády, že dnes můžou říct svůj názor, diskutovat, nechodit kolovat, rozhodovat se. Na druhou stranu se jim líbilo ticho při práci.

Konzultace proběhnou ještě toto úterý /21.11./. Pokud jste se nestačili zapsat nebo vám žádný termín nevyhovoval, prosím, napište mi, domluvíme se. Děkuji za vaši rychlou reakci na změny, které v termínech proběhly.

30.11.2017 cca od 17 – 20 hodin bychom se mohli sejít ve třídě v adventní dílně při výrobě adventních věnců. Napište mi na mail, zda byste o takovou akci měli zájem. Díky. Vlaďka Strculová Procházková

PS – kdo ještě neuhradil příspěvek na Radu rodičů /300,-/, prosím učiňte tak a dětem to zapište do ŽK. Díky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*