Divadlo VEŠkole

V naší škole máme divadelní sál, který využíváme k multimediální výuce, prezentaci dětí při oborových dnech a dramatické výchově, pracují zde dramatické kroužky.

Našlo zde své stálé zázemí Divadlo Glans, které se věnuje tvorbě pohádek pro děti.

Sobotní pohádková dopoledne v divadle VEŠkole

Pokladna je otevřena hodinu před začátkem představení, vstupné 80 Kč – srdečně všechny zveme – více informací na www.divadloglans.cz

Tři pohádky pro Tebe 0213.01.2018 od 10:00 hod. vás zveme na malý pohádkový kabaret „Tři pohádky pro Tebe“ sestavený ze tří pohádek O dvou chroustech,            O zmrzlém králi a O poštovském panáčkovi,             při kterém se pobavíte ale i trochu poučíte                   (hrají Alice Laksarová a Pavel Číčel).

IMG_0557 úprava 0309.12.2017 od 10:00 hod. hrajeme originální
vánoční příběh „Vánoce na blátě“,  přijďte se svátečně naladit a zazpívat si koledy  (hrají: Pavel Číčel, Alice Laksarová, Zuzana Macourková, Barbora Mašková, Jiří Matička, Stanislav Stránský, Tomáš Žalud a  Pavlína Žaludová).

Tři výlety do pohádek 0325.11.2017 od 10:00 hod. pořádá Divadlo Glans divadelní představení “Tři výlety do pohádek” – úsměvné pohádkové leporelo z pohádek O Koblížkovi, O Třech přáních a O popletené čarodějnici (hrají: Barbora Mašková, Alice Laksarová a Tomáš Žalud).

O chytré princezně

11.11.2017 od 10:00 hod. zahajuje Divadlo Glans již 22. divadelní sezónu obnovenou premiérou klasické pohádky Boženy Němcové “O chytré princezně” (hrají: Marek Helma, Alice Laksarová a Pavlína Žaludová).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*