Rada rodičů

Rada rodičů je složena ze zástupců rodičů z jednotlivých tříd.
Rada se schází nejméně čtyřikrát do roka (jinak dle potřeby), většinou den po třídních schůzkách. Členové tvoří komunikační most mezi rodiči a vedením školy. Vyjadřují se ke všem problémům a sledují hospodaření s příspěvky.
Za vydatné finanční i praktické pomoci rodičů jsme natočili videofilm o škole a vydali CD školního pěveckého sboru s vánočními koledami. Rada také přispěla na rekonstrukci víceúčelového hřiště, vybavení školy počítači, vytvoření nových webových stránek či rekonstrukci budovy ve Fingerově ulici.

Stanovy Rady rodič. FZŠ prof. O.Chlupa

Zápisy z jednání RR
Zápis z jednání Rady rodičů Září 2017
Zápis z jednání Rady rodičů Září 2018

komentář u “Rada rodičů

obracím se na vás s nabídkou kurzů pro maminky na mateřské dovolené. Mateřské centrum Konzerva dostalo grant na výuku angličtiny, počítačů, práva… vše je díky grantu pro maminky zdarma i s hlídáním dětí. Kurzy jsou dopoledne a začínají již začátkem února!
    Pokud byste věděli o někom, kdo by měl zájem, dejte vědět, přepošlu materiály.
    Děkuji
    Jana Horálková