Pohár DDM P-13 ve stolním tenise

Doporučené

Dne 7. a 8.11.2018 se naše 4 družstva žáků a žákyň zúčastnila dalšího kola Poháru DDM P-13,tentokrát ve stolním tenise tří a čtyřčlenných družstev. Po bojovných výkonech všech hráčů,někdy i s trochou smůly v závěrečných výměnách, obsadila naše družstva 3x 2. místo a a 1x 3.místo. Díky všem hráčům za vzornou reprezentaci školy.

Anglické odpoledne – Halloween Afternoon Party

Anglické odpoledne – Halloween Afternoon Party

Ve středu 31.10.2018 od 16.00 do 18.00 hodin se bude v naší škole konat pro děti 3.-4.tříd zábavné odpoledne plné her, písniček, soutěží – to vše v anglickém jazyce. Akce bude zakončena občerstvením a diskotékou ve vestibulu školy. (Na závěrečnou hostinu je možné přinést drobné občerstvení – sladkosti, slanosti. Ale není to podmínkou, občerstvení pro děti bude nachystáno)

Přijďte v maskách a kostýmech.(Fantazii při výrobě nebo nakupování masek a kostýmů se meze nekladou!)

Přihlášky si děti mohou vyzvednout u svého vyučujícího – AJ. A odevzdávají se: 2.patro – žlutá chodba, učebna AJ – Veronika Santana. Přihlášky odevzdávejte nejpozději do 25.10.2018. Maximální počet účastníku je 35. Rozhoduje rozhoduje datum a hodina odevzdání přihlášky (Z důvodu omezeného počtu míst budou přednostně vybrány děti, které se loňské Halloween Afternoon Party nezúčastnily).

 

 

OBOROVÉ DNY 22. – 26. 10. 2018

Seznamte se s jednotlivými obory letošních oborových dnů na nástěnce 2. stupně a na školním webu.
9. října bude otevřené přihlašování v elektronické žákovské knížce v sekci Ankety. Budete se přihlašovat prostřednictvím žákovských hesel.
Ti, kteří se žádný obor nepřihlásí, budou zařazeni na volná místa.

Co nás letos čeká? Anotace_web

Jak si vybrat obor?
Celý článek