Florbalový turnaj smíšených družstev žáků 1. stupně

Doporučené

Dne 20.12.2018 proběhl na naší škole již 9. ročník florbalového turnaje družstev žáků 1. stupně. Stejně jako každý rok byli přihlášení žáci (130 dětí)rozděleni do 10 družstev, z nichž každé odehrálo 7 zápasů o celkové prvenství v turnaji. Celý článek

Florbalový turnaj

A další sport je za námi,tentokrát florbalový turnaj v rámci Poháru DDM P-13.Naše starty-5x,naše výsledky-4x stupně vítězů.
4.-5.třídy – 5.místo
6.-7.třídy dívky – 2. místo
6.-7. třídy chlapci – 2. místo
8.-9. třídy dívky – 3. místo
8.-9. třídy chlapci – 2. místo
Všichni žáci předvedli výborné výkony podpořené velkou bojovností,a my jim za velmi dobrou reprezentaci naší školy děkujeme.

Pohár DDM P-13 ve stolním tenise

Doporučené

Dne 7. a 8.11.2018 se naše 4 družstva žáků a žákyň zúčastnila dalšího kola Poháru DDM P-13,tentokrát ve stolním tenise tří a čtyřčlenných družstev. Po bojovných výkonech všech hráčů,někdy i s trochou smůly v závěrečných výměnách, obsadila naše družstva 3x 2. místo a a 1x 3.místo. Díky všem hráčům za vzornou reprezentaci školy.

Anglické odpoledne – Halloween Afternoon Party

Anglické odpoledne – Halloween Afternoon Party

Ve středu 31.10.2018 od 16.00 do 18.00 hodin se bude v naší škole konat pro děti 3.-4.tříd zábavné odpoledne plné her, písniček, soutěží – to vše v anglickém jazyce. Akce bude zakončena občerstvením a diskotékou ve vestibulu školy. (Na závěrečnou hostinu je možné přinést drobné občerstvení – sladkosti, slanosti. Ale není to podmínkou, občerstvení pro děti bude nachystáno)

Přijďte v maskách a kostýmech.(Fantazii při výrobě nebo nakupování masek a kostýmů se meze nekladou!)

Přihlášky si děti mohou vyzvednout u svého vyučujícího – AJ. A odevzdávají se: 2.patro – žlutá chodba, učebna AJ – Veronika Santana. Přihlášky odevzdávejte nejpozději do 25.10.2018. Maximální počet účastníku je 35. Rozhoduje rozhoduje datum a hodina odevzdání přihlášky (Z důvodu omezeného počtu míst budou přednostně vybrány děti, které se loňské Halloween Afternoon Party nezúčastnily).