Deskohraní

Vážení rodiče,
v úterý 6.3. se koná Deskohraní pro děti a rodiče ve třídě 5.A od 16:00 do 17:00 hodin. Můžete přijít kdykoli v uvedeném čase a zahrát si s dětmi některou z deskových či karetních her, popřípadě se „potrápit“ nad některým z mnoha hlavolamů. Prosím, počítejte s nutností přezutí, protože je v učebně část podlahové plochy pokryta kobercem.
Těším se na společné setkání.
Eva Bezoušková

Výborné volejbalistky

Naše družstvo volejbalistek se dne 13.2.2018 zúčastnilo na FZŠ Brdičkova dalšího turnaje v rámci Poháru DDM P-13.
Dívky 8.-9.tříd,doplněné o hráčky 6. a 7.tříd předváděly v celém turnaji velmi kvalitní výkony. Jediným zápasem který prohrály, bylo finálové klání s domácím týmem. Nakonec tedy obsadily 2. místo a k tomu jim gratulujeme. V našem družstvu nastoupily tyto hráčky: V. Doudová(6.C),T. Cajthamlová, K. Šarbochová, N. Tišerová, M. Abdelová (všecny 7.C), K.Bočková (8.A),A. Kuželová(9.A). Holky,díky za dobrou reprezentaci školy.

Kroužek Dovedné ruce

Na druhé pololetí Kroužku Dovedné ruce se uvolnily 2 – 3 místa. Má-li někdo z dětí zájem vytvářet zajímavé výrobky, které si děti hned po kroužku odnášejí domů, ozvěte se na moji mailovou adresu, případně vzkažte po třídní učitelce či kmenové vychovatelce. Začínáme 21.2. od 13:30 do 15h. Kroužek je jednou za 14 dní. Platba převodem, nebo v hotovosti 650Kč + v hotovosti 50Kč na pomůcky. Na vaše děti se těší lektorka kroužku Dana Baziková.

Odvolání sportovních kroužků (8.-12.1.2018)

V týdnu od 8.1. do 12.1.2018 jsou odvolány sportovní kroužky – Sportovní hry(Po.), Florbal(Po.), Hodina pohybu navíc (Út.), Florbal (Čt.), Hodina pohybu navíc (Čt.). Důvodem je účast vedoucích kroužků na školních lyžařských kurzech.