Cykloturistický kurz 2016/17

Doporučené

ZPRÁVA č. 7  (poslední)                                                                                                                     Poslední pobytový den (uteklo to jako voda) dopoledne nás čekala „časovka“jednotlivců,  jednotlivá pořadí jednotlivců se sčítala a započítávala se do celkové bodovací soutěže.                                                                                             Vzhledem k tomu, že nám počasí po obědě přálo, vydaly se mladší děti k Jinolickým rybníkům, v kterých si i zaplavaly. Při zpáteční cestě nás chytla pěkná „průtrž“ i s kroupami! Měli jsme štěstí, přečkali jsme ji pod mostem a za sluníčka jsme dojeli zpět. Dnes jsme ujeli 26 km.                                                                     Po večeři následovalo vyhodnocení jednotlivých soutěží a ukončení pobytu zde. Celý článek

8. závod plavecko-běžeckého poháru 2016/2017

Doporučené

Poslední 8. kolo Plavecko-běžeckého poháru proběhlo tentokrát na Praze 7, kde plavání se uskutečnilo v bazénu na Výstavišti a běželo se v přilehlé Stromovce. Skupina našich žáků závodníků byla menší, za to však nesmírně kvalitní. 1. místo v tomto závodě (a celkově 2.) obsadila vynikajícím během Monika Mariani (6.B). Celoročně stabilní výbornou formu potvrdili Adéla Kraklová (8.C) a David Pištělák (4.D) – oba v závodě i celkově druzí. Tomáš Kvapil (8.A) obsadil skvělým během 5. místo. Největší posun v umístění po plavání (17.) předvedla Dominika Dudová (4.D),která svou trať téměř proletěla a nakonec obsadila 6. místo.
Tímto závodem skončil letošní PBP a už teď se všichni těší na nový ročník.

DĚKUJEME VŠEM ZA VZORNOU REPREZENTACI NAŠÍ ŠKOLY!!!

Fotogalerie

ŠvP 6.B a 8.C – Nové Hutě

Máme zabaleno, naloženo a jsme na cestě. U školy budeme pravděpodobně kolem 12:30.
Fotky den 6.

Znovu nás vítá krásné a také teplejší ráno. Dopoledne bude probíhat prezentace krajů a sportovní soutěže dvojic, odpoledne pak návštěva jedné z okolních slatí.
Fotky den 5.

Krásné ráno do Prahy, lepší počasí jsme si na celodenní výlet vybrat nemohli. Víme vše o Národním parku Šumava a zjistili jsme, kde má svůj „začátek“ naše nejdelší řeka. Její okolí nás překvapilo, připomíná totiž apokalypsu. Vrcholem dne byla navštěva cukrárny a pekárny na Kvildě, kde vyrábí báječné sladké odměny. Večer proběhla krátká diskotéka a pak už jen spánek a odpočinek na páteční den.
Fotky den 4.
Celý článek

Švihadla – soutěž

20170517_084050_resizedVe středu 17.května se ve FZŠ Brdičkova konala soutěž ve skákání přes švihadlo. Skákalo se ve čtyřčlenných družstvech a počítaly se přeskoky. Všichni se umístili na předních místech, nejlépe se umístilo smíšená družstva z 1.ročníku. Celý článek