Agentura Rytmik nabízí otevření kroužku angličtiny s rodilým mluvčím pro žáky 6.-9. tříd.

Kroužek by probíhal vždy ve středu od 14:40 do 15:40.

V případě zájmu o kroužek se obracejte přímo na agenturu Rytmik – kontakty jsou v letáčku.

Kroužel angličtiny Rytmik

Zahájení činnosti pěveckých sborů

Těším se na Kulíšky ve čtvrtek 7. září a na Noctuellu v pondělí 11. září. Přijďte všichni. První vystoupení máme již 21. září.
Pokud se k nám chcete přidat, přijďte se podívat. Hanka Trejbalová, sbormistr

Se zpěváčky z oddělení „Soviček“ se sejdeme poprvé ve čtvrtek 14.9. ve 13:30 hodin v hudebně školy. Počet malých zpěváčků je neomezen, takže každý přihlášený zájemce bude přijat. Písničky jsou vybrány, nástroje připraveny, takže už nám chybíte jen vy, malí zpěváčci.
Na společné muzicírování se těší Věra Matzenauerová.

Cykloturistický kurz 2016/17

Doporučené

Fotogalerie – prohlédněte si fotografie z akce
ZPRÁVA č. 7  (poslední)                                                                                                                     Poslední pobytový den (uteklo to jako voda) dopoledne nás čekala „časovka“jednotlivců,  jednotlivá pořadí jednotlivců se sčítala a započítávala se do celkové bodovací soutěže.                                                                                             Vzhledem k tomu, že nám počasí po obědě přálo, vydaly se mladší děti k Jinolickým rybníkům, v kterých si i zaplavaly. Při zpáteční cestě nás chytla pěkná „průtrž“ i s kroupami! Měli jsme štěstí, přečkali jsme ji pod mostem a za sluníčka jsme dojeli zpět. Dnes jsme ujeli 26 km.                                                                     Po večeři následovalo vyhodnocení jednotlivých soutěží a ukončení pobytu zde. Celý článek

8. závod plavecko-běžeckého poháru 2016/2017

Poslední 8. kolo Plavecko-běžeckého poháru proběhlo tentokrát na Praze 7, kde plavání se uskutečnilo v bazénu na Výstavišti a běželo se v přilehlé Stromovce. Skupina našich žáků závodníků byla menší, za to však nesmírně kvalitní. 1. místo v tomto závodě (a celkově 2.) obsadila vynikajícím během Monika Mariani (6.B). Celoročně stabilní výbornou formu potvrdili Adéla Kraklová (8.C) a David Pištělák (4.D) – oba v závodě i celkově druzí. Tomáš Kvapil (8.A) obsadil skvělým během 5. místo. Největší posun v umístění po plavání (17.) předvedla Dominika Dudová (4.D),která svou trať téměř proletěla a nakonec obsadila 6. místo.
Tímto závodem skončil letošní PBP a už teď se všichni těší na nový ročník.

DĚKUJEME VŠEM ZA VZORNOU REPREZENTACI NAŠÍ ŠKOLY!!!