Kavárna pro rodiče – Čtenářství 6.11.2018

Doporučené

Vážení rodiče, prarodiče a přátelé naší školy,
srdečně Vás zveme na naši další rodičovskou kavárnu na téma Dílny čtenářství aneb Jak a co s dětmi číst. Kavárna, ve které Vás přivítají paní učitelka Vlaďka Strculová a Veronika Machurková, se uskuteční v úterý 6. listopadu 2018 od 17:00 hod.

Proč je důležité rozvíjet čtenářství u dětí? Jaké metody lze k tomu využít? Co může a má dělat škola a jaká je role rodiny? Téma je spíše určeno pro rodiče dětí na 1. stupni, s přesahem do 6. třídy. Plánujeme i praktickou ukázku např. čtenářské dílny. Přihlásit se můžete pomocí formuláře, který dostanete mailem od třídního učitele Vašeho dítěte.

 

Pokyny k platbě zálohy na zájezd do Anglie

Doporučené

Vážení rodiče,
v pondělí 15.10.2018 od 16:30-17:30 hodin budeme v kinosále školy vybírat zálohu 3000,- Kč v hotovosti na výukový zájezd do Hastings. Děti přinesou domů v průběhu příštího týdne závaznou přihlášku od Student Agency, kterou pečlivě vyplňte (jsou tam informace o alergiích, stravě apod.). Pokud Váš syn/dcera nebudou ve škole, stáhněte si přihlášku a vytiskněte sami – Přihláška studenti_Hastings2019. Přihlášku přineste s sebou na schůzku 15.10.2018. Zároveň si přečtěte  Celý článek