Celoškolně nabízené zájezdy ve šk. roce 2017

Doporučené

V tomto školním roce nabízíme dva zájezdy:
1. ŠVÝCARSKÉ PERLIČKY – ALPY, JEZERA, MĚSTA – přednost budou mít francouzštináři a němčináři z 2. st, doplní se ostatními zájemci od 5. tříd,
Termín : druhá polovina 2018 /mezi 18 – 27. květnem/, ved. Strculová-Procházková s CK Slunečnice
Cena 6.800,- zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, 3x ubytování v horské chatě v okolí Jaunu ve Fribourských Alpách , 3x českou polopenzi /kuchař jede s námi/, služby českého průvodce, komplexní cestovní pojištění + zákonné pojištění CK. Zálohu ve výši 2000,- je možné zaplatit do konce října, zbytek až během dubna.
Další informace najdete ZDE
2. RUMUNSKÝ BANÁT – 2.stupeň – konec května, ved. Kohoutová, další informace najdete ZDE www.dovolena-banat.cz
Info schůzka pro zájemce v úterý 19.9. v 18:30 po třídních schůzkách 2.stupně ve spol. místnosti.

3. A Naše bádání v Prokopském údolí

Dnes jsme v Prokopském údolí zkoumali vztahy mezi rostlinami a hmyzem, jak se vzájemně potřebují a ovlivňují. Rodiče Klárči pro nás připravili krásný program. Sbírali jsme hmyz do lahviček pomocí smýkaček a nasávaček. Zahráli jsme si také několik her. Dozvěděli jsme se mnoho informací o rostlinách i hmyzu. Moc se nám to líbilo.
https://www.zonerama.com/Link/Album/3682646

Adaptační kurz 6.tříd 2017/18

Doporučené

Fotogalerie z akce – postupně dodáme další fotografie :-)
DSC03465Hned první školní den 4.9. 2017 v 8:00 hodin odjeli šesťáci na adaptační kurz do RS Stará Živohošť, kde stráví pět dní. Zatím vše probíhá skvěle, počasí nám ještě přeje, takže dnes došlo i na bazén. Všechny třídy postupně vyzkouší lanové centrum, bowling, laser střelnici, čeká nás sportovní turnaj, postřehový závod i pečení buřtů. Nakonec budou všichni úspěšní absolventi kurzu Celý článek

První školní den 2017/18

Doporučené

Fotogalerie – prohlédněte si fotky
Fotogalerie z divadelního představení
DSC03330
V pondělí 4. září se noví prvňáčci setkali před školou, poté s pomocí paní učitelek a pana učitele našli svou třídu a zažili svou první vyučovací hodinu. Nakonec v divadelním sále škole shlédly pohádku „Jak šel pejsek do školy“, kterou jim zahráli herci z Divadélka Romaneto.

Kroužky 2017

Každý rok nabízí škola množství kroužků. Ty, které najdete v přehledu dle dní, vedou učitelé z naší školy. Kromě nich nabízíme ještě aktivity organizované různými subjekty, které pouze využívají naše prostory. S dotazy k těmto kroužkům se proto prosím obracejte přímo na vedoucí/ organizátory.

Na kroužky organizované školou se přihlašuje pomocí Závazná-přihláška-na-kroužek.

NEPLAŤTE KROUŽKY DŘÍV, NEŽ VÁM UČITEL POTVRDÍ, ŽE JE VAŠE DÍTĚ PŘIJATO (bude Vás kontaktovat mailem). Kroužek poté zaplaťte, ale nejpozději do 2. hodiny, jinak bude dítě vyškrtnuto.
Celý článek