FESTIVAL 2018

Doporučené


Fotogalerie – prohlédněte si fotografie z akce
25. výročí založení školy jsme oslavili ve čtvrtek 14.6. 2018. Pozdravit a předat květiny paní ředitelce přišel pan starosta MČ Praha 13 pan David Vodrážka. A pak už jsme mohli prožít společně se všemi rodiči, žáky a dalšími hosty jeden obyčejný školní den. Celý článek

25. výročí založení školy

Vážení rodiče, příznivci naší školy,
srdečně všechny zveme na oslavu 25.výročí školy. Začínáme v 16 hodin slavnostním zahájením v atriu školy. Držte nám palce, ať nám počasí přeje! Případný déšť nás ale neodradí, takže přijďte vybaveni i na tuto variantu. Následně až do 19 hodin budou probíhat různé další doprovodné programy v celé budově školy – výstavy, prezentace, divadla, tvořivé a čtenářské dílny. Mysleli jsme i na drobné pohoštění. Přijďte si s námi užít jeden obyčejný školní den.
Srdečně zvou všichni žáci a zaměstnanci školy.

AJ 1.BC (Kršková)

6.6.

Dnes jsme opakovali slovní zásobu současnou (v koupelně) i z předchozích lekcí.

Nově jsme se učili názvy činností v koupelně: wash my hands, wash my face, brush my teeth, brush my hair a zpívali písničku: Everyday I wash my hands

Slovíčka byla pro některé děti dost těžká, doporučuji si na odkazu písničku znovu poslechnout a slovíčka si tím zopakovat.

Domácí úkol není, ale příště budeme opakovat vše probrané.

AJ 1.BCD (Kršková)

30. a 31. 5.

Dnes jsme procvičovali slovíčka týkající se koupání a mytí a opakovali písničku Bathtime song.

Nově jsme poslouchali a přehrávali příběh „Thank you, Ruby“ – příběh si dětina odkazu mohou znovu poslechnout.

Cvičili jsme frázi z příběhu: Can you see…….? (Vidíš…?)

Domácí úkol pro 1.B a 1.D:  prac. sešit s. 47 (1.C stihla už ve škole) a všichni přinesou do školy nastříhané kartičky s obrázky koupelnových věcí.