Vybíjená dívek 4.-5.tříd

Dnes 20/4/2018 se družstvo dívek 4.-5.tříd zúčastnilo turnaje ve vybíjené na FZŠ Kuncova. Po téměř perfektním výkonu všech hráček obsadilo družstvo naší školy celkové 2. místo v turnaji. Družstvo hrálo ve složení: Abrahamová A.(4.C), Aldrovandi a Beronská(4.D),Wolna,Brousilová,Snítilová a Janoušková(5.A), Protazyčová, Cincibuchová, Mocková (5.B), Dudová a Linková (5.D). Celému družstvu gratulujeme a děkujeme za vzornou sportovní reprezentaci naší školy.

Zápis do 1. třídy 2018/19

Doporučené

DSC07314
Fotogalerie – prohlédněte si fotografie z akce
Ve čtvrtek a pátek 12.-13.4.2018 jsme zapisovali budoucí prvňáčky. Nejprve prošli cirkusovým „Chlupíto“, dostali vstupenku, na kterou budou sbírat razítka a pokračovali dál přes kladinu, kuželky, skládačky a další cirkusová čísla až k samotnému zápisu. V cirkuse Chlupíto byla skvěla atmosféra Celý článek

Butovický zvoneček 1.stupeň

Doporučené

DSC09520Fotogalerie – prohlédněte si fotky z akce
V divadelním sále proběhl další ročník Butovického zvonečku. Slyšeli jsme písničky od nejlepších zpěváčků všech ročníků 1.stupně, které vydatně povzbuzovali jejich spolužáci jako posluchači. Celý článek

Finále – Junior Minigolf Masters 2017/2018

Ve středu 1.března 2018 se dívky ze 4.D zúčastnily finále v minigolfu v Galerii Nové Butovice. 1.místo v kategorii jednotlivců obsadila Claudie Aldrovandi
Také v kategorii družstev obsadila děvčata z naší školy 1.místo . Celý článek

Poetické setkání prvního stupně 2018

Doporučené

DSC_4710V den s magickým datem 22. 2. se sešli vždy právě 2 vítězové třídních kol poetické soutěže v divadelním sále školy a předvedli porotě, ale i mnohým fanouškům, básně dle vlastního výběru a jejich interpretace. Celý článek