Kavárna pro rodiče – Čtenářství 6.11.2018

Doporučené

Vážení rodiče, prarodiče a přátelé naší školy,
srdečně Vás zveme na naši další rodičovskou kavárnu na téma Dílny čtenářství aneb Jak a co s dětmi číst. Kavárna, ve které Vás přivítají paní učitelka Vlaďka Strculová a Veronika Machurková, se uskuteční v úterý 6. listopadu 2018 od 17:00 hod.

Proč je důležité rozvíjet čtenářství u dětí? Jaké metody lze k tomu využít? Co může a má dělat škola a jaká je role rodiny? Téma je spíše určeno pro rodiče dětí na 1. stupni, s přesahem do 6. třídy. Plánujeme i praktickou ukázku např. čtenářské dílny. Přihlásit se můžete pomocí formuláře, který dostanete mailem od třídního učitele Vašeho dítěte.

 

Klub komunikace AJ pro 2.třídu

Doporučené

Informace od společnosti Kroužky:

Od středy 3.10.  budou probíhat dva kroužky: Klub komunikace  Aj pro 2. třídu od 13:30 do 15:00 h a  Klub komunikace  Aj pro 2. třídu od 15:00 do16:30 h. Obě skupiny povede lektorka Lucie Svobodová.

Celý článek

Kavárna pro rodiče 25.9. 2018 16:00 hod

Vážení rodiče,
v úterý 25.9. v 16:00 hod pořádáme pro rodiče žáků v 1. třídě kavárnu pro rodiče na téma výuka matematiky prof. Hejného. V první části bude o metodě obecně hovořit Dr. Slezáková, v další části Vás učitelé provedou jednotlivými prostředími tak, abyste si mohli vše vyzkoušet na vlastní kůži.
Prosíme zájemce, aby se zapsali na přihlašovací listinu, která bude v recepci školy od rána 18.9.
Pokud budou již plná všechna místa, zapište se do náhradníků. Pokud se místo nakonec uvolní (prosíme všechny rodiče, kteří se zapíší a nakonec z vážných důvodů nebudou moci, zda by dali vědět pí zástupkyni Charvátové, která místo nabídne náhradníkovi prvnímu v pořadí).
Pokud bude zájemců tolik, že by se mohla dílna opakovat, vypíšeme nový termín.

Zdraví
Zuzana Majstrová, ředitelka školy

Kroužek angličtiny Lingua Nova

Doporučené

Angličtina pro děti 1. a 2. tříd a  Cambridge kurzy pro starší děti

V tomto roce otevírá JŠ Lingua Nova v budově FZŠ další ročník angličtiny pro děti 1. a 2. tříd. Tato výuka bude probíhat v pondělí a ve středu brzy odpoledne.

Časy kurzů jsou orientační a po konečné domluvě se školou se mohou  cca o + či – 5 – 10 minut lišit.

KURZ 1. TŘÍD: po. a stř. 12,45-13,30. Kurz 1. tříd je k datu 10.9. plný a další přihlášky nemůžeme přijmout. Celý článek