Nepodařené přihlašování na Oborové dny 2018

Doporučené

Vážení rodiče, vážení žáci a žákyně,
minulý týden jsme zažili noční můru všech, kteří kdy připravovali jakékoli on-linové služby. Z důvodů přechodu na nový hosting u Bakalářů se nedařilo přihlásit velkému počtu dětí na Oborové dny, protože systém byl neuvěřitelně pomalý. Samozřejmě jsme z toho nebyli šťastní, je na místě omluva, nicméně ukázalo se, že část dětí byla schopná celý problém řešit samostatně bez pomoci rodičů, a to nám udělalo velkou radost. Celý článek

8AC Aj – Pej Hodnocení Protfolií

V pondělí 15.10. odevzdáváš portfolio ke kontrole.

Obsah k dnešnímu dni

úvodní list (jméno, třída, English, školní rok, popř. vlastní ilustrace apod.)

z druhé strany úvodního listu založ stránku Contents (obsah) a postupně si zapisuj vše, co do PTF vkládáš (Introductory page, Contents, Vocabulary Introduction Unit, Worksheet Back to School, Jak na prezentaci v Aj, Worksheet: Basic Grammar Pronouns, Worsheet: Short Speakings, Worksheet: Basic Grammar To be, have got)

8AC Vocabulary Introduction Unit

Back to School Practice Sheet

Grammar Present Simple – zápis

Practice Sheet do does

6ABC, 7A, 8AC Jak na prezentaci v Aj

Short Speaking Practice

HW No. 1 2018 -2019

Všechny listy měly být v  pondělí 8.10. kompletně vyplněny, podepsány, uvedena třída,  datum a odevzdány ke kontrole a hodnocení. Hodnocení si zkontroluj v EŽK, pokud něco nesouhlasí, připrav si podklady a nech si zápis známky opravit. Při větších pochybnostech nebo nesrovnalostech, přijď v PO 15.10. na konzultační hodiny, 14:30 – 16:00, učebna Aj – Pej, 2. patro žlutá chodba.

Oborové dny – přihlašování

Na začátku roku jsme přešli z důvodů nutnosti ochrany osobních údajů v rámci GDPR do on-linového řešení Bakalářů. Bohužel technika nás letos zklamala, spojení je pomalé a děti mají s přihlašováním potíže.

Pokud se Vám nepodaří se přihlásit do Bakalářů, budeme to řešit zítra a pozítří přímo ve škole s dětmi. Tím, že nám voláte a snažíte se nám říci, jak jsme to měli udělat lépe, ničemu nepomůžete a spojení tím neurychlíte. Není v naší moci ho dnes jakkoli ovlivnit, protože chyba není v naší škole. Můžeme to řešit až ex post stížností na společnost, která službu poskytuje. Dnes to opravit neumíme.

Omlouváme se. Věříme, že se přihlašování nakonec podaří i přes letošní technické obtíže.

 

 

OBOROVÉ DNY 22. – 26. 10. 2018

Seznamte se s jednotlivými obory letošních oborových dnů na nástěnce 2. stupně a na školním webu.
9. října bude otevřené přihlašování v elektronické žákovské knížce v sekci Ankety. Budete se přihlašovat prostřednictvím žákovských hesel.
Ti, kteří se žádný obor nepřihlásí, budou zařazeni na volná místa.

Co nás letos čeká? Anotace_web

Jak si vybrat obor?
Celý článek