Konečně nastal poslední den a ti, kteří ještě ve škole zbyli, dostali vysvědčení a mohli se také vydat na prázdniny.
Poslední zvonění pak čekalo na 9.A a 9.B, se kterými se na chodbách rozloučili spolužáci i učitelé.
PŘEJEME VŠEM ŽÁKŮM, UČITELŮM A DALŠÍM PRACOVNÍKŮM KRÁSNÉ A ZASLOUŽENÉ PRÁZDNINY.

Rozloučení s deváťáky

Rozloučení s 9.tř

Již tradičně se těsně před závěrem školního roku konalo šerpování a slavnostní rozloučení s deváťáky. Se staršími spolužáky se přišli rozloučit jejich mladší kamarádi. Źáky 9.A doprovázely děti ze třídy 4.C, nad kterou měly od 1. třídy starší děti patronát. Žáky z 9.B doprovodili žáci 2.C.
PO slavnostním šerpování se se všemi přítomnými rozloučili zástupci deváťáků – Nikola Elmerová (9.A) a Pepa Staněk (9.B) a paní ředitelka. Po slavnostní chvíli se všichni hosté odebrali do společenské místnosti, kde na ně čekalo malé občerstvení a celé dopoledne zakončili deváťáci třemi divadelními představeními. 9.A zahrála svou Popelku, 9.B předvedla představení v angličtině Romeo and Juliet a žáci z obou tříd, kteří se učí německy, ještě přidali Červenou Karkulku v němčině.
Všem žákům 9. tříd přejeme hodně štěstí v jejich dalším životě a mnoho úspěchů v jejich dalším studiu.

Poslední zasedání parlamentu a senátu

poslední zasedání parlamentu a senátu

28. června 2015

Ve čtvrtek 25.6. proběhlo poslední letošní zasedání obou komor našeho školního parlamentu :-).
Zhodnotili jsem práci, řekli si, co nám povedlo a co je třeba dokončit v následujícím roce.
Dostalo se nám poděkování paní ředitelky, která rozdala i malé odměny za celoroční práci.
Těšíme se na další funkční období :-).
Vlaďka, Petra a František

Poslední 2 dny ve ŠJ

ORGANIZACE KONCE ŠKOLNÍHO ROKU VE ŠKOLNÍ JÍDELNĚ
1. ODHLAŠOVÁNÍ na poslední dva dny do pátku 26.6.2015
2. POSLEDNÍ ŠKOLNÍ DEN VÝDEJ OBĚDŮ OD 10hod DO 12 hod (KUŘECÍ ŘÍZEK SMAŽENÝ, NOVÉ BRAMBORY, OKURKOVÝ SALÁT)

Závěrečný den CHDL

CHDL – závěr

Ani jsme se nenadáli a byl tu poslední den Chlupíkova divadelního léta.
Jako poslední se představili žáci 6.A, kteří nacvičili velmi povedené melodrama Vodník. Následovala poslední repríza filmového spotu Žloutenka a pak už přišla řada na rozloučení a poděkování všem organizátorům, moderátorům a technické podpoře.
Celkem jsme letos viděli 24 představení žáků od 1. do 9. třídy a všechna byla opravdu podařená. Paní ředitelka se rozloučila slovy: „Končí 7. ročník Chlupíkova léta , ať žije 8. ročník!“ Takže se všichni těšte a za rok nashledanou. Bohužel se dvěma letitými moderátory Tomem Jílkem a Davidem Kaminski se musíme letos rozloučit, ale už teď bylo vidět, že předali své žezlo dalším.

Veleúspěšné zakončení plavecko-běžeckého poháru 2014/15

Šampionát PBP 2014-15

Poslední dostaveníčko si běžci a plavci dali 22.6.2015 na Výstavišti a Stromovce, kde byly vyhlášeny celkové výsledky za ročník 2015-2015, předány poháry za celkové umístění, ale také se odplaval a odběhl šampionát Prahy. Ročník jsme zakončili symbolicky 3 medailemi. Z výhry v posledním závodě se radoval po jasně nejlepším výkonu F. Krakl (8.B) a ve svém posledním závodě za školu získal 3. místo I. Derda (9.B) a o 3 místa za ním doběhl taktéž v posledním závodě jako žák základní školy J. Pejsar (9.B). Třetí medaili dostala na krk celková vítězka A. Prošková (5.A) za 3. místo, když o stříbrnou medaili přišla těsně před cílovou páskou. Jako již tradičně tento rok jsme obsadili místa v první desítce v kategorii dívek 6.-7. tříd, kde skončila 7. V. Kvapilová (7.B), 8. K. Průchová (7.B), 10. A. Kraklová (6.C) a 12. K. Stolínová (7.B). Ve stejné kategorii chlapců dokončil M. Roznětínský na 10. místě. Jako škola jsme se umístili na 4. místě, protože se nám v posledních závodech nedařilo obsadit dvě kategorie.