10. ročník CHDL

DSC01365 Fotogalerie – prohlédněte si fotky z akce
Ve středu 13.6. 2017 byl v atriu školy zahájen jubilejní10. ročník nesoutěžní přehlídky třídních divadelních souborů Chlupíkovo divadelní léto. Na červeném koberci stanuli spolu s paní ředitelkou, Celý článek

RUN AND HELP 2017

Již podruhé organizuje žákovský parlament benefiční běh RUN AND HELP. Přijďte 12.6. 2017 v 18:00 hodin podpořit dobrou věc!

Run AND HELP plakátek s dalšími informacemi

Autor spotu: David Egyházi 9.B

Knihomolové 2017

DSC08289V pátek 10.3. 2017 patřil Knihomolům – tedy všem milovníkům knížek a čtení v naší škole. Na první 3 vyučovací hodiny jsme se přeskupili do 31 dílen napříč ročníky, v každé z nich tak spolupracovaly děti od 1. do 9. třídy. Celý článek

Mikuláš 2016

DSC00028 Fotogalerie z akce

Jako obvykle se 5.12. vyrojili ve škole čerti a andělé, kteří doprovázeli sedm Mikulášů. Odměňovali hodné děti a označovali ty, kteří si nastřádaly drobné hříchy. Naštěstí se všichni žáci i učitelé dokázali vykoupit písničkou nebo básničkou, takže nakonec čerti nikoho do pekla neodnesli. Poděkování patří všem deváťákům, kteří mikulášské překvapení již tradičně připravili.

Kufr z cest – výstava

DSC09814Výstava všech kufrů z cest, které jednotlivé třídy naplnily během tematického týdne 2016 je k vidění ve vestibulu školy.
Přijďte se podívat, co vše děti vytvořily během jediného týdne. Cestovaly po ČR, po evropských zemích, na jiné kontinenty, do pohádek i do minulosti. A všude se naučily spoustu nových věcí.

Fotogalerie – Výstava z tematického týdne

Ukončení tematického týdne

DSC08851K ukončení tematického týdne jsme se museli sejít nadvakrát, protože jsme se najednou se všemi výtvory do vestibulu nevešli. Obě setkání však stála za to. Děti z jednotlivých tříd přinesly ukázat nejrůznější výsledky své práce a dokázali o nich velmi zajímavě mluvit. Všem třídám děkujeme za skvělý program a těšíme se na výstavu, kde si budeme moci vše důkladně prohlédnout.

Fotogalerie z ukončení tematického týdne