Adventní zpívání

DSC06631Fotogalerie z adventního zpívání

Každý adventní pátek se i letos třídy 1.stupně již tradičně setkávají při tzv. adventním zpívání. Společně si zazpívají a zahrají vánoční písničky, které předtím pečlivě nacvičili přímo ve třídě. Letos jsme si mohli zazpívat hned na dvou místech – v prvním a ve druhém patře. Díky všem vyučujícím, kteří adventní zpívání vedou – pí uč. Matzenauerové, Stolařové, Otrubové a panu učiteli Žákovi.

Tematický týden 2016 Kufr z cest – výstava

DSC09814Výstava všech kufrů z cest, které jednotlivé třídy naplnily během tematického týdne 2016 je k vidění ve vestibulu školy.
Přijďte se podívat, co vše děti vytvořily během jediného týdne. Cestovaly po ČR, po evropských zemích, na jiné kontinenty, do pohádek i do minulosti. A všude se naučily spoustu nových věcí.

Fotogalerie – Výstava z tematického týdne

Dáme si dvacet

Naše škola v letošním školním roce slaví 20 let od svého vzniku. K výročí chystáme řadu akcí. Jednou z nich byl listopadový tematický týden s názvem Dvacet a následná výstava, kterou jste mohli shlédnout ve vestibulu školy.

Další akcí, kterou chystáme, budou krátká vystoupení některých tříd, která se uskuteční pod názvem „Dáme si dvacet“ (společných minut). Vždy každý měsíc 20. ráno od 8 hodin budete moct vidět ve vestibulu školy krátký program, ve které vám předvedeme, co vše umíme.

Jako první vystoupí 20. prosince žáci a žákyně 2.D a.4.D se zdramatizovanou písní Balada o Lazarovi. Koho uvidíte příště – v lednu, dáme brzy vědět. Těšíme se na vaši návštěvu.