8. závod plavecko-běžeckého poháru 2016/2017

Poslední 8. kolo Plavecko-běžeckého poháru proběhlo tentokrát na Praze 7, kde plavání se uskutečnilo v bazénu na Výstavišti a běželo se v přilehlé Stromovce. Skupina našich žáků závodníků byla menší, za to však nesmírně kvalitní. 1. místo v tomto závodě (a celkově 2.) obsadila vynikajícím během Monika Mariani (6.B). Celoročně stabilní výbornou formu potvrdili Adéla Kraklová (8.C) a David Pištělák (4.D) – oba v závodě i celkově druzí. Tomáš Kvapil (8.A) obsadil skvělým během 5. místo. Největší posun v umístění po plavání (17.) předvedla Dominika Dudová (4.D),která svou trať téměř proletěla a nakonec obsadila 6. místo.
Tímto závodem skončil letošní PBP a už teď se všichni těší na nový ročník.

DĚKUJEME VŠEM ZA VZORNOU REPREZENTACI NAŠÍ ŠKOLY!!!

Fotogalerie

Slavnostní přijetí na Staroměstské radnici

V úterý 6.6.2017 doprovodila pí ředitelka Terezu Pištělákovou z 8.C do Brožíkovy síně Staroměstské radnice na slavnostní přijetí úspěšných účastníků soutěží vyhlašovaných MŠMT ČR a Magistrátem hl.města Prahy. Tereza vyhrála školní a obvodní kolo olympiády v Aj a v krajském kole se umístila na krásném 2.místě.
Ještě jednou gratulujeme.

Švihadla – soutěž

20170517_084050_resizedVe středu 17.května se ve FZŠ Brdičkova konala soutěž ve skákání přes švihadlo. Skákalo se ve čtyřčlenných družstvech a počítaly se přeskoky. Všichni se umístili na předních místech, nejlépe se umístilo smíšená družstva z 1.ročníku. Celý článek

1. místo v celostátním kole

Mladý programátor z naší školy Filip Majer zaznamenal velký úspěch na celostátním finále soutěže Mladý programátor, které se letos konalo v Českých Budějovicích. Ve velké konkurenci 20 týmů v kategorii A se mu podařilo získat 1. místo. Celý článek

7. závod PBP 2016-2017

Dne 17.5.2017 proběhl 7.závod z letošního PBP, tentokrát na domácí půdě Prahy 13.Při velké účasti závodníků se opět naši borci neztratili a pohybovali se v absolutním popředí výsledkové listiny své kategorie. Adéla Kraklová a David Pištělák – 2. místo, Dominika Dudová – 4.místo, Monika Mariani a Tereza Pištěláková – 5. místo. Tento závod byl současně i přeborem Prahy,proto si závodníci na 2. místě odnesli domů navíc i poháry.

Všem našim závodníkům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Foto vítězů

Šampionát PBP se uskuteční v pražské Stromovce kolem 14.6.

Matematické putování 2017

DSC07229 V celopražské matematické soutěži pro žáky 4.-5. tříd MATEMATICKÉ PUTOVÁNÍ obsadil náš tým ve složení Jan Ferkl, Filip Sochor, Magdaléna Cincibuchová, Martin Kudrna a Filip Majer 1. místo mezi celkem 33 družstvy.
GRATULUJEME a děkujeme za skvělou reprezentaci školy!