1. místo v obvodním kole dějepisné olympiády

Doporučené

Obvodního kola dějepisné olympiády, letos na téma První republika, se z Prahy 13 zúčastnilo 19 žáků z 8 základních škol a víceletých gymnázií. Šest žáků.se stalo úspěšnými řešiteli.
Na 1. místě se umístil David Pokorný, 9.C který postupuje do krajského kola, 98 bodů (ze 110 bodů možných).
8. místo obsadil Ondra Krajsa, 8.B a na 16. místě skončil Aneta Cerovská, 9.C.
Vítězovi GRATULUJEME a všem účastníkům děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

8.ročník florbalového turnaje 1.stupně

Doporučené

IMG_0765
Fotogalerie – prohlédněte si fotografie z akce
Dne 21.12.2017 se jako tradičně sešlo 10 družstev,složených ze 130 žáků 1. stupně,aby se utkalo o celkové vítězství v tomto tradičním florbalovém turnaji.Organizační zajištění padlo na žáky 8.A a 9.C. Celý článek

Pohár DDM Prahy-13 v košíkové – 6.12.2017

Dne 6.12. 2017 se odehrál další turnaj v Poháru DDM Prahy 13, tentokrát v košíkové 8.-9. tříd chlapců i dívek. Chlapci odehráli svůj turnaj v hale Sparty, kde po jediné porážce obsadili po velmi pěkném výkonu celkové 3. místo.Týmu ve složení – Srb V., Thomas D., Hájek J., Křeček J., Pavlín P., Ondrejka F., Pufler A.- blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.
Naše dívky bojovaly v nafukovací hale Sparty, kde nakonec obsadily celkově 5.-6. místo. V jejich hře se projevovala částečná nesehranost a někdy i troška smůly. Dívkám ve složení – Sonnleitner M., Kempton K., Kuželová A., Prošková A., Hůlková Z., Bočková K., Kuželová K., blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.

8. závod plavecko-běžeckého poháru 2016/2017

Poslední 8. kolo Plavecko-běžeckého poháru proběhlo tentokrát na Praze 7, kde plavání se uskutečnilo v bazénu na Výstavišti a běželo se v přilehlé Stromovce. Skupina našich žáků závodníků byla menší, za to však nesmírně kvalitní. 1. místo v tomto závodě (a celkově 2.) obsadila vynikajícím během Monika Mariani (6.B). Celoročně stabilní výbornou formu potvrdili Adéla Kraklová (8.C) a David Pištělák (4.D) – oba v závodě i celkově druzí. Tomáš Kvapil (8.A) obsadil skvělým během 5. místo. Největší posun v umístění po plavání (17.) předvedla Dominika Dudová (4.D),která svou trať téměř proletěla a nakonec obsadila 6. místo.
Tímto závodem skončil letošní PBP a už teď se všichni těší na nový ročník.

DĚKUJEME VŠEM ZA VZORNOU REPREZENTACI NAŠÍ ŠKOLY!!!

Fotogalerie

Slavnostní přijetí na Staroměstské radnici

V úterý 6.6.2017 doprovodila pí ředitelka Terezu Pištělákovou z 8.C do Brožíkovy síně Staroměstské radnice na slavnostní přijetí úspěšných účastníků soutěží vyhlašovaných MŠMT ČR a Magistrátem hl.města Prahy. Tereza vyhrála školní a obvodní kolo olympiády v Aj a v krajském kole se umístila na krásném 2.místě.
Ještě jednou gratulujeme.

Švihadla – soutěž

20170517_084050_resizedVe středu 17.května se ve FZŠ Brdičkova konala soutěž ve skákání přes švihadlo. Skákalo se ve čtyřčlenných družstvech a počítaly se přeskoky. Všichni se umístili na předních místech, nejlépe se umístilo smíšená družstva z 1.ročníku. Celý článek