17 thoughts on “Týdenní plány

  • Vážený anonyme,
   plány jsou od Pon ráno vyvěšeny ve třídách a každé samostatné dítě si je může přečíst, navíc se většinou probírají i na třídnické hodině také v pondělí. Vyvěšení na web je hlavně pro ty, kteří ve škole chybí a jako bonus pro ostatní.

   Všem, kteří jsou schopni slušné komunikace, se omlouvám za zpoždění.

 1. Je zbytečnost zveřejňovat TP až v neděli večer. Spousta učitelů píše testy jen na TP a o hodinách neoznamuje. ;)

  • Myslim ze by naopak bylo dobre, kdyby se plany zverenovali uz v sobotu vecer, protoze pak by mohli rodice v nedeli plan s detmi klidu projit a tim nemyslim hrozici testy, ale vseobecne probiranou latku, pripadne vcas zjistit, ze budou deti neco v tydnu potrebovat donest a podobne.

   • Myslela jsem to tím způsobem, že je to zbytečně pozdě- Máte pravdu ty týdenní plány by měli být co nejdřív

   • Nechci se bránit kritice, leccos lze zlepšovat, ale možná by stálo za to připomenout, že v sobotu je volný den, kdy učitelé nemají pracovní dobu.

    • To mate pravdu, ale v tom pripade je nekolik moznosti
     1) tydenni plan je pripraven jiz v patek, pak nevidim proc by nemohl byt v patek take zverejnen.
     2) tydenni plan ucitele pripravuji o vikendu. Tim ale pada argument o sobote jako volnem dnu.
     3) tydenni plan se pripravuje v pondeli. Pak jde jen o zmenu dne jejich pripravy z pondeli na patek a mame variantu 1.
     Ja plne chapu, ze tydenni plan je neco navic, co by vlastne vubec nemuselo byt. Kdyz uz je ale takovato vec navic poskytovana, bylo by dobre, aby mela vynalozena namaha co nejvetsi smysl pro vsechny zucastnene.

     • přesně tak. Dobrý návrh. Taky by mě to velmi potěšilo. Domácí úkoly by syn mohl dělat už o víkendu a na na testy by se mohl učit zrovna tak.

  • Mnohokrát jsem již vysvětlovala, že pokud máte problém s tím, že v pondělním týdenním plánu je úkol na stejný týden – např. úterý – jednejte s učitelem. To, že učitel nepracuje s plánem dobře, nevyřeší den zveřejnění. Správně má učitel do plánu psát věci o týden dopředu – tj. úkoly s odevzdáním až další týden a pomůcky také s týdenním předstihem, proto se plán jmenuje TÝDENNÍ :-).
   Až se podaří překonat dlouhodobé technické problémy a konečně budeme mít otevřenou cloudovou platformu pro děti, bude situace jednodušší, protože plán bude on-line a učitel do něj bude moci zapisovat dle svých preferencí, stejně jako ho dle svých preferencí budou moci sledovat děti.
   Nicméně každopádně učitele od práce s týdenním plánem odrazuje to, že většina dětí ho vůbec nesleduje, učitelé mají pocit naprosto zbytečné práce. To se samozřejmě netýká těch, kteří zjevně plán čtou a píší do tohoto fóra.

  • Již několikrát jsme vysvětlovali, proč zveřejňujeme Tp až v pondělí a zatím to nebudeme měnit. Pokud vyučující zadává dom. úkoly tak, že jsou poprvé v Tp v pondělí a vypracovat se mají do úterý, či středy,což je jediný problém, který při zveřejnění v pondělí může nastat, pak je třeba se dohodnout přímo s ním. DÚ mají být v Tp zadávány s týdenním předstihem – v té chvíli pak nevadí zvěřejnění v pondělí ráno.

 2. Vážení, bylo by velice užitečné vkládání týdenního plánu třeba během soboty, aby si deti aspoň trochu mohli připomenou hrozící “ nebezpečí“ v pobode testu ci odevzdáváni projektu, referátu……

  • Dobrý den, a co takhle kdyby děti měli více zodpovědnosti a se svými povinnostmi nespoléhali tolik na druhé ? ;-) Myslím, že už i takhle se to dětem ulehčuje dostatečně.

 3. Týdení plán 9.A je na místě týdeního plánu 8.B. Prosím o doplnění týdeník plánu.

 4. Chtěl bych se zeptat kdy vyvěsíte TÝDENNÍ PLÁN 7.B na 7.-10.4. Tato jediná třída týdenní plán vyvěšený nemá respektive z minulého týdne.
  Děkuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*