Rekonstrukce vchodu do školy

Rekonstrukce vstupu do školyOd 9.9.2009 začne v naší škole rekonstrukce vstupu a vstupního vestibulu, na kterou uvolnila Městská část Prahy 13 potřebnou finanční částku.

Po dobu rekonstrukce bude vstup do školy umožněn oběma bočními vchody, u kterých bude v době 7,40 – 8,00 h zajištěn dozor. Levým bočním vchodem při pohledu na budovu školy, označeným „VSTUP II“ bude od středy do školy nastupovat celý 2. stupeň. Pravým bočním vchodem označeným „VSTUP I“ bude nastupovat od středy do školy celý 1. stupeň (prosíme rodiče, aby své děti již nedoprovázeli do tříd, děti jsou šikovné a určitě to již zvládnou samy).

Žáci budou chodit obuti a oblečeni až do svých tříd, kde se budou teprve přezouvat. Od 8,00 do 17,30 h bude u pravého bočního vstupu „VSTUP I“ zajištěna služba, která otevře školu pozdě příchozím, návštěvám apod. „VSTUP I“ bude zároveň východem pro všechny žáky školy.

Termín dokončení prací byl předběžně stanoven na 20.10.2009.

Děkujeme všem za pochopení a trpělivost po dobu rekonstrukce, která nám sice trochu znepříjemní život, ale určitě ve své konečné podobě přispěje ke zkulturnění prostředí školy. Věříme, že nové šatní skříňky a nová podoba vstupu do školy se vám bude líbit a vynahradí vám nepříjemnosti způsobené rekonstrukcí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*