Genius logicus 2009

Fotoalbum

Nejlepší řešitelé matematické soutěže Genius logicus z pěti kategorií postoupili do mezinárodního kola, které jsme zorganizovali již podruhé na naší škole 13. listopadu. Zúčastnilo se 24 řešitelů ze základních a středních škol z Čech (soutěžící z Moravy soutěžili v Brně). Za naši školu se do mezinárodního kola dostal Matěj Pešek (5. E) a Jan Weis (letos již prima)

Do soutěže se zapojují desetitisíce studentů z osmi zemí Evropy. Tato soutěž umožňuje soutěžit na mezinárodní úrovni, bez absolvování vyřazovacích kol, v pohodlí vlastní školy a zároveň si objektivně porovnat schopnosti v mezinárodní konkurenci vrstevníků.

Další informace o soutěži a výsledcích žáků naší školy najdete v sekci eLearning – Genius Logicus.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*