Podzimní výlet Italské Dolomity

Na výlet do Sextenských Dolomitů 28.9.-2.10.2011 máme stále ještě 2 volná místa.

Do Dolomitů odjedeme ve středu 28. září přes den, to je státní svátek.

Čtvrtek, pátek a sobota budeme chodit po horách na turistické výlety, včetně vystoupání na planinu s výhledem na severní stěny vrcholů Drei Zinnen, jednoho z nejslavnějších panoramat Dolomitů. Feráty u většiny moc nepředpokládám, pro mě jsou už nad hranicí schopností a na třídenní pobyt je tam i turistických tras tolik, že si těžko vybírat, nicméně pokud je mezi vámi skupinka zkušených horolezců a milovníků ferát, tak se můžete domluvit, vzít si potřebné vybavení a udělat si program na vlastní pěst, úplně v dosahu i bez auta jsou známé feráty Alpinesteig a výstup na Sextener Rotwand. Toto ale spíš předpokládám u rodinek, nikoliv u dětí jedoucích bez rodičů.

Zpět pojedeme v neděli 2. října opět přes den.

Čtvrtek a pátek pravděpodobně nebude v téměř žádné škole volno, je proto nutné počítat s uvolněním dětí z vyučování.

Cena pro děti činí 3.100 kč.

K našim dobrodružstvím patří cestování vlakem. Cestu tam pojedeme přes Linec, Salcburk a slavnou taurskou dráhu, kterou tentokrát uvidíte za světla, až na italské nádraží San Candino/Innichen. Zpátky pro změnu přes slavný Semmering a Vídeň. Tam budeme přestupovat čtyřikrát (Linec, Salcburk, Spittal-Millstatersee a Lienz), zpátky jen dvakrát (Villach, Vídeňské Nové Město).

Pokud chcete vyrazit s dobrou partou na velkou bláznivě-dobrodružnou výpravu, neváhejte, místa jsou už skutečně volná jen dvě.

Petr Pecha

Tel. 777 988 623
Email: petrpecha@seznam.cz
Internet: http://www.dobrodruznevylety.com/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*