SCIO – výsledky testování žáků 9. ročníku ve škol. roce 2012/ 13

scio_9roc

Výsledky testování 9. tříd ZŠ a víceletých gymnázií, které proběhlo v rámci projektu STONOŽKA. Celkem se testování zúčastnilo 628 škol s více než 17 tisíci žáky. ZŠ tvořily asi 96% škol, víceletá gymnázia tvořila 4%.

Žáci naší školy byli testováni ve třech oblastech – Test všeobecných studijních předpokladů, Matematika a Český jazyk.

Naše škola dosáhla ve všech oblastech výborných výsledků a škola patří v M i Čj do 10% nejúspěšnějších škol (včetně víceletých gymnázií).

Nejvíce nás těší, že porovnáním výsledků testu všeobecných předpokladů s výsledky v Čj a M se v obou předmětech ukázalo, že výsledky žáků jsou na vyšší úrovni, než  jaká skutečně odpovídá jejich předpokladům, což dokazuje výbornou práci učitelů. Žáci plně využívají svých možností nebo pracují nad svoje možnosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*