5. kolo Plavecko-běžeckého poháru

5. kolo PBP 2013

Městská část Praha 4 hostila již 5. kolo Plavecko-běžeckého poháru. Naše škola byla zastoupena skupinou 13 odvážných. Jedním z nich byl V. Merta, kterému se závod velmi povedl. V kategorii B získal 2. místo po famózně zvládnutém běhu, kdy se na 2. místo dostal nejrychlejším během ze všech účastníků, i když startoval téměř z posledního místa po plavecké části. Skvěle se držel i I. Derda, který měl výhodu lepší startovní pozice než V. Merta. Ivan zaběhl celkově druhý čas a posunul se až na 4. místo. Velmi dobře zvládl plaveckou část F. Krakl, který zaplaval nejlepší čas 37,0 s ze všech účastníku naší školy. V běhu sice klesl o 3 místa, ale jeho výkon v běhu byl bojovný a možná nejlepší ze všech kol PBP. Trio Vychytilová, Vychytil a Vychytilová ukázalo při jejich premiéře na této soutěži dobré a hlavně vyrovnané výkony (7.,11. a 11. místo). Jedinou zástupkyni v kategorii A byla K. Průchová, která ve své kategorii zaplavala čas 40,0 s a po plavecké části držela krásné 3. místo. Běh se tentokrát vydařil trochu méně, ale i 8. místo je ve vyrovnané konkurenci úspěchem. Výše jmenované doplnili a podpořili M. Šerák, J. Staněk, T. Pašková, I. Dujakovič, A. Inmanová a B. Dohnalová.

Celkově lze říct, že jsme především v chlapecké kategorii B měli vyrovnaný tým, který během celého závodu příkladně spolupracoval.

6. kolo proběhne pravděpodobně 15.5.2013 v okolí Centralního parku na Praze 13. Do týdne pak budou pod tímto příspěvkem umístěny celkové výsledky tohoto kola.

Za kolektiv učitelů TV a vedení školy děkuje O. Václavek
Výsledky 5. závodu PBP
Průběžné pořadí PBP po 5 závodech ze 7

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*