YesNeYes jízda s Jirkou Mádlem

31. května 2013
9:00 3.-5.třídy a 11:00 6.-9. třídy
v atriu/ tělocvičně (podle počasí)

„Sám jsem na základní i na střední škole sportoval, ale začínám mít pocit, že dnešní děti se málo hýbou. Mohou za to počítače, ale i rodiče, kteří podceňují význam sportu jako prevence proti kilům navíc,“ říká Jiří Mádl, moderátor letošních Jízd YesNeYes!

Co na Jízdách zažijete!
Šestý ročník roadshow Jízdy YesNeYes Všeobecné zdravotní pojišťovny bude u nás ve škole. Můžete se těšit na vystoupení mladých sportovců s BMX a street dance show a také na oblíbeného herce Jiřího Mádla a Terezu Tobiášovou. Den všem dětem zpříjemní profesionální kuchaři, kteří pomohou přítomným připravit zdravé svačiny vhodné nejen do školy. Společně s Jirkou Mádlem si také vyzkoušíte, jaké máte znalosti o správném stravování a pohybu.

Pro zákonné zástupce: Dětem bude v rámci akce zábavnou formou představena důležitost zdravého stravování a pravidelného pohybu za účasti kuchařů, sportovců a moderátorů.

Z akce bude pořízen videozáznam a fotodokumentace, které budou umístěny na webových stránkách projektu www.YesNeYes.cz, www.zijzdrave.cz, www.vzp.cz a serveru www.Youtube.com
Prosíme zákonné zástupce, aby školu před zahájením akce informovali, pokud nechtějí, aby jejich dítě bylo na záznamech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*