Výsledky testování Scio v 9. ročníku ve šk. roce 2013/14

Výsledky testování 9. tříd ZŠ a víceletých gymnázií, které proběhlo v rámci projektu STONOŽKA.
Celkem se letos testování zúčastnilo 613 škol s více než 17 tisíci žáky. ZŠ tvořily asi 97% škol, víceletá gymnázia tvořila 3%.
Žáci naší školy byli testováni ve třech oblastech – Test všeobecných studijních předpokladů, Matematika a Český jazyk.
Naše škola dosáhla ve všech oblastech výborných výsledků a škola patří v Čj do 10% nejúspěšnějších škol a v Mat do 20% nejúspěšnějších škol (včetně víceletých gymnázií). Dva naši žáci dosáhli navíc nejlepšího výsledku v hlavním městě Praha:
Marek Schlaichert v Čj a Matěj Pešek v M.

Nejvíce nás těší, že porovnáním výsledků testu všeobecných předpokladů s výsledky v Čj a M se opět v obou předmětech ukázalo, že výsledky žáků jsou celkově na vyšší úrovni, než jaká skutečně odpovídá jejich předpokladům, což dokazuje výbornou práci učitelů. Žáci plně využívají svých možností nebo pracují nad svoje možnosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*