Autorské čtení 2016

Autorské čtení 2016

Tradiční akci Autorské čtení jsme uspořádali v úterý 26.4. 2016. Několik týdnů před samotným čtením se mohly děti 1. stupně ze zapojených tříd hlásit jako autoři – vznikala vyprávění, povídky, pohádky, sci-fi příběhy…Autoři pak byli seskupeni po několika do skupin. Dva dny před akcí se mohli ti, kteří si netroufli jít s kůží na trh, zapsat jako posluchači do skupiny dle vlastního výběru.
V den D se pak autoři sešli se svými posluchači v určených třídách upravených pro poslech a každý z nich mohl vlastní dílko přečíst. Po přečtení každého díla mají posluchači možnost se autora zeptat, na cokoli je zajímá o vzniku díla. Nakonec mohou posluchači napsat své vzkazy, ocenění a poděkování a předat je autorovi. A nastupuje další ze zapsaných spisovatelů či spisovatelek.

Poděkování patří autorkám a hlavním organizátorkám pí uč. Bazikové a Strculové-Procházkové,  všem paním učitelkám a dvěma pánům učitelům, kteří celou akci organizovali, všem autorům a autorkám a v neposlední řadě i posluchačům za pozornost a umění najít na každém příspěvku něco k ocenění.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*