5.A – akce v květnu

Vážení rodiče,

období zkoušek na gymnázia téměř končí a ve škole jdeme pomalinku do finále. Konzultace začaly již tento týden /u paní ředitelky M/ a budou pokračovat v průběhu dalších čtrnácti dnů. Jsem ráda, že se přihlásila většina z vás a že chcete slyšet úspěchy i neúspěchy vašich dětí, především v jejich podání. Ve třídě pilně prezentujeme Mistrovská díla, která jsou velkou součástí sebehodnocení. V červnu uspořádáme výstavu těchto děl i pro školu a pro rodiče. Budete se moct pokochat prací za pět uplynulých let.

Připravujeme tyto akce:

  • 3.5. nám přijde do třídy vyprávět o vesmíru pan Pištělák
  • 12.5. spaní ve škole – dodatečná akce s panem Andersenem
  • 13.5. nám vyšlo divadlo Minor s Lipany /prý vynikající představení/ spolu s interaktivní dílnou
  • 17.5. máme objednanou besedu o Cestě na Mars s panem Halouskem z vesmírného centra
  • 9.6. zajdeme do Ústavu Heyrovského na interaktivní dílnu „Chemie nás baví“

Protože nám bohužel nevyšel zájezd do Francie /uvažujeme o náhradním termínu 18. – 24. 9.2016/, mohli bychom v tomto týdnu /mezi 22. a 28. květnem/ uskutečnit výlet po Čechách s baťohem na zádech /o kterém jsme již dříve uvažovali/. Výhodou by bylo, že by se výletu mohlo zúčastnit podstatně víc dětí a rodiče jsou také zváni. O této akci se ale musíme nejdříve domluvit s dětmi.

V červnu nás čeká Chlupíkovo divadelní léto, kde bychom měli vystoupit s Panem Kaplanem.

Všechny akce jsou součástí učiva 5. třídy a voleny podle zájmu dětí. Jsou praktické a věřím, že dětem pomohou do dalšího studia.

Vlaďka

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*