ŠvP 2.A a 7.C Nové Hutě 2016

4. den: Dnešní dopoledne jsme s malochy strávili na louce výzkumem, poté jsme se přesunuli na pár hříček do lesa. Starší vyrazili na výlet ke Studenému potoku, kde potkali užovku. K obědu jsme měli výborné lívance s borůvkami, které jsme poté museli vysportovat. Proto první část odpoledne byla věnována společným sportovním soutěžím, kdy soutěžily dvojice ve složení druhák a sedmák. Podvečerní aktivity byly směrovány k vyhlašování všech soutěží a ocenění. Čas před večerkou se nám zpříjemnila diskotéka. A zítra hurá domů….
3. den: Hned po snídani jsme vyrazili na celodenní výlet směr Zadov. Dopoledne jsme strávili v lese stavbou domečků z přírodnin. Odpoledne jsme se přesunuli do lanového centra, kde si menší prošli nejnižší lanové lávky a sklouzli se na dvou lanových skluzavkách. Starší se dostali i do náročnějšího „lanového terénu“ až do korun stromů, ve kterém se naplno vyřádili. Ačkoliv jsme očekávali po takové túře únavu, po večeři se šlo na přání ještě ven sportovat a hrát si. Čas před večerkou obě třídy využili k nacvičování divadel. Dnešek byl prvním dnem bez deště, držte nám palce, ať je pěkně i zítra.
2. den: Dnes jsme se probudili do uplakaného rána a toto počasí se v podstatě udrželo po celý den. Proto jsme dopoledne strávili v penzionu, kde jsme s malochy otevřeli téma les. Před obědem jsme se v lepší chvilce bez deště šli vyvětrat ven a odpoledne se uskutečnila hra, kterou si připravili starší pro mladší. Čas před večeří jsme využili k různému sportování a hrám u penzionu. Večer byl volnější, kdy jsme si představili své plakáty o lesních zvířatech, které jsme dopoledne vytvořili, a poté se šlo chrupkat.
1. den: V dopoledních hodinách jsme dorazili na místo. Po obědě se starší vydali na procházku po stopách tajemství vrstevnic, aby zjistili, co na nás v okolí čeká, čekají nás překvapivě kopce. Menší si zahráli pár her u penzionu a rozdělili se do týmů, ve kterých budou po celý týden spolupracovat. Před večeří se nám trochu vyčistil vzduch, aby se nám ráno lépe běhalo, protože velmi slušně sprchlo, což ale nevadilo, neboť jsme čas uvnitř využili k různým hrátkám a přípravám aktivit na zítra. Divočáci jsou uloženi ke spánku, přejeme dobrou noc do Prahy.

komentář u “ŠvP 2.A a 7.C Nové Hutě 2016

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*