28. 11. 2. 12.

V úterý proběhnou Adventní dílny 1. ročníků. Žáci budou potřebovat na tento den:
Skleněnou lahev- zavařovačku do kompotu
Penál, nůžky, lepidlo, žákovskou knížku, hodnotící notýsek.
2. 12. proběhne vánoční fotografování- nabídku pošlu v pondělí.
V Začínáme číst a psát a naučíme se naučíme H, které jsme v minulém týdnu nestihli a dále D,B. / str. 48-56/. Ta cvičení s označením PIŠ, která ve škole nestihneme, budou za úkol doma. Vlepuji také mřížky na vpisování písmen pod obrázky pro procvičování.
Protože čekáme příchod Mikuláše s čerty, tento týden zopakujeme všechny básničky k písmenkům, abychom se mohli předvést příští pondělí, kdy přijdou do třídy. Každý se naučí a předvede před třídou.
Písmena je nutno psát shora dolů, jak přesně, to si již nyní můžete najít ve fialovém pracovním sešitu Umím psát/značka P/, a prosím, dohlédněte, že děti píší dle šipek, aby si neosvojily chybné tvary/. Na stránce 1 a 2 napíšeme písmeno E a I.
V Kreslíme tvary začneme pracovat na str. 35, 37ve škole a doma práci dokončí. Tento týden napíšeme ve škole diktát na všechna písmena, která již umíme a napíšeme již dvě slova / z učebnice Číst a Psát str. 38/.
V matematice pracujeme od strany 34 do 37, kde se opakuje učivo, píší se číslovky do 4 a počítá se již do 8.
V prvouce budeme pokračovat na st. 18 a 19 a dále 20 a 21, kde se i nadále budeme učit o některých listnatých a jehličnatých stromech, vše zopakujeme konci školního roku na škole v přírodě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*