AJ 4.A.,4.C.,4.D. (Běh) –týden 6.-10.3.,2017

Dobrý den,

POZNÁMKA PRO RODIČE K TÝDENNĺMU PLÁNU 6.-10.3.,2017: Oznamuji, že v pátek 10.3. proběhne ve škole vzdělávací program s názvem „Knihomolové 2017“. Děti z 1.-9.tříd se budou učit podle jiného výukového plánu a tudíž v tento den hodina angličtiny ve 4.D. nebude.

4.A.Připomínám, že od tohoto týdne až do konce června 2017 dojde k malé úpravě rozvrhu angličtiny ve 4.A. Budeme mít v úterky 2 vyučovací hodiny angličtiny. Ve středy angličtina nebude.

4.C. Připomínám, že od tohoto týdne až do konce června 2017 dojde k malé úpravě rozvrhu angličtiny ve 4.C. Budeme mít v úterky 1 vyučovací hodinu angličtiny. Ve středy přidáme do rozvrhu 1 vyučovací hodinu angličtiny.

Pokud nenastanou nějaké další změny, tak v tomto týdnu 6.-10.3.,2017 budeme pokračovat v následujícím:

  1. V úterý 7.3. si zkontrolujeme domácí úkol v pracovním sešitě a vysbíráme si A4 sešity, kde děti mají mít napsané opravy k Testu č.4 a založený, rodiči podepsaný Test č.4.
  2. Pokračujeme v Unitu 5 „In the town“– procvičujeme si objednávání a kupování lístku na vlak, autobus, letadlo, apod. formou konverzačních scének. Navíc rozlišujeme použití slovních vazeb „There are lots of …“ vs. „There aren’t many…“ při četbě textu.
  3. Věnujeme se četbě mapy a procvičování kladení otázek a pokynů v angličtině související s nasměřováním cesty (např. Excuse me, can you help me? How do I get to the library? –Promiňte, prosím, můžete mi pomoct? Jak se dostanu ke knihovně? Turn right –zahni vpravo. Turn left –zahni vlevo., apod.
  4. Opakujeme si základní slovní zásobu Unitu 5 (místa ve městě, dopravní prostředky) formou zábavných ústních her, konverzačních situací a písemného procvičování do A4 sešitu, v pracovní sešitě (Activity Book) a mini-testíky (5-minutovkami).
  5. Procvičujeme si v pracovním sešitě.
  6. Nadále se věnujeme skupinovému projektu „Měsíce v roce“ –lepíme na výkres a povídáme si o prvních zajímavých událostech a  svátcích k zadaným měsícům z každého ročního období (t.j., March, June, September, December) z minulého týdne.
  7. Ke konci týdne si povíme o projektu „My town“ vztahující se k Unitu 5, na kterém budeme pracovat ve škole po jarních prázdninách.

Přeji všem pěkné jarní dny,

Andrea Běhalová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*