Knihomolové 2017

DSC08289V pátek 10.3. 2017 patřil Knihomolům – tedy všem milovníkům knížek a čtení v naší škole. Na první 3 vyučovací hodiny jsme se přeskupili do 31 dílen napříč ročníky, v každé z nich tak spolupracovaly děti od 1. do 9. třídy. Témata a aktivity byly jako obvykle různorodé – JAZYK POČÍTAČŮ, PŘÍ-JMENINY, TVORBA ANIMOVANÝCH MINIKNIH, SNY V KNIHÁCH, KRYŠTOF KOLUMBUS, KOMIKSY, ZHUDEBNĚNÉ POHÁDKY, PAVEL ĆECH, POHÁDKY ZA OPONOU, KYTICE, DADA, POEZIE, DRAMA(ŤÁK), ONDŘEJ SEKORA, JAROSLAV FOGLAR, FYZIKA, LICHOŽROUTI, STROMY, OTTO WICHTERLE A ZELÍ ČERTOVÝ.
Každá dílna byla něčím jiná, ale ve všech jsme četli, psali, vyráběli, přemýšleli a užili si legraci, překvapení a zábavu.

Prohlédněte si, co se všechno dělo, a udělejte si obrázek sami: Fotogalerie z akce. K tomu celou akci natáčeli členové Chlupíkovy školní televize, takže se můžete podívat na reportáž.
Navíc najdete spousty výrobků, plakátů, obrázků a fotografií také na velké výstavě, kterou pro Vás nachystáme ve vestibulu. Přijďte se podívat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*