AJ 3.C.,3.D. (Běh) – týden 2.-6.10.,2017

Dobrý den,

minulý týden děti ze 3.D. a také ze 3.C. neměly angličtinu, protože jely na výlet s celou třídou. Pokud nenastanou nějaké další změny, tak v tomto týdnu 2.-6.10. pracujeme na následujícím:

  1. Zkontrolujeme si DÚ, popřípadě dovysvětlíme si pokud není něco z učiva ještě jasné.
  2. Opakujeme si slovíčka a učivo z Unitu 1 formou ústní, písemnou, včetně mini-testů/ 5-minutovek.
  3. 3.C., 3.D. -Projekt „Who is this?“ –děti ze 3.C. a 3.D. mají v sešitech nalepené podrobné informace k zadání a hodnocení projektu. Ve třídě jsme si pečlivě vysvětlili projekt. Datum ústní prezentace a odevzdání projektu je: úterý 3.10.2017.
  4. Portfolium: Děti ze 3.D. a 3.C. mají svá portfolia u sebe doma, ale donesou je zpět do školy v úterý 3.10.
  5. Domácí příprava v průběhu školního roku: Doporučuji, aby si děti každý den opakovaly (ústně a písemně) slovíčka a slovní vazby ze všech probraných kapitol/unitů. Denně stačí alespoň 5 slovíček nebo slovních vazeb. Nyní dokončujeme Unit 1, ale to neznamená, že slovíčka a slovní vazby z Unitu 1 nebo ze 2.třídy děti mohou zapomenout. Nové učivo v následných kapitolách navazuje na učivo probrané v předchozích kapitolách a ročnících. Proto pravidelné opakování probraného učiva a zároveň nového učiva je důležité k celkovému osvojení učiva a k produktivnímu jazykovému rozvoji.
  6. 3.C., 3.D. -shrnující TEST z Unitu 1příští týden v úterý 10.10.

Přeji všem příjemný den.

Andrea Běhalová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*