AJ 4.A.,4.B.(Běh) –týden 13.-17.11.,2017 (v pátek 17.11. –škola je zavřená z důvodu státního svátku)

Dobrý den,

Poznámka pro rodiče: Portfolia Děti ze 4.A. a 4.B. mají portfolia nyní u sebe. V portfoliu si děti mají projít všechny studijní materiály i z Unitu 1 a zopakovat si vše co jsme doposud probrali. Portfolia mají děti donést zpět do školy v úterý 14.11.

Pokud nenastanou nějaké změny, tak v tomto týdnu 13.-17.11. (v pátek 17.11. –škola je zavřená z důvodu státního svátku) pracujeme na následujícím:

  1. 4.A., 4.B.- Povíme si o projektu „Family tree“ vztahující se k Unitu 2 –povídání o projektu jsme posunuli na tento týden. Navíc si povíme o dobrovolném projektu k vypracování na známky.
  2. V úterý 14.11. –Kontrola DÚ, Ústní zkoušení –čísla 0-100 a zpaměti na známky skloňování slovesa „have got“.
  3. Procvičujeme si psaním, písničkou a poté mini-testem čísla 0-100. K tomu se učíme matematické symboly (plus, minus, divided by, times).
  4. Neustále procvičujeme písmenka anglické abecedy.
  5. Věnujeme se popisu osob/ členů rodiny ústně a písemně –vzhled a také jak se jmenují, kolik jim je let, kde bydlí, kolik mají bratrů či sester, apod. Učíme se porovnávat –např. Jane is older than Peter. (česky: Jane je starší než Petr).
  6. Opakujeme si přivlatňovací pád (Polly’s brother, apod.) a „his“ a „her“ -hrou i písemně mini-testem. Rozlišujeme otázky „Who is it?“ vs. „How many….?“
  7. Dokončíme Unit 2.
  8. Zapíšeme si do žákovské knížky průběžné čtvrtletní hodnocení.

Přeji všem příjemný podzimní den.

Andrea Běhalová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*