Pražská střela – 3. místo

Letos poprvé se naše škola zúčastnila matematické soutěže družstev Pražská střela na Gymnáziu Dopplera v Praze.
Jak naše družstva dopadla?
Družstvo 9. ročníku ve složení Adéla Kraklová, Honza Vaněček, Jirka Křeček, Vojta Votruba a Petr Pavlín se umístilo na 3. místě a jediné družstvo z 8. tříd mezi samými deváťáky – Radim Indra, Jan Krupa, Michal Kukučka, Viktorie Průšová a Václav Srb – skončilo na 6.místě.
Letos byl uveden nový herní systém. Ten vyžaduje, aby si soutěžící pečlivě rozmýšleli, které úlohy si za herní měnu koupí a jakou strategií se vydají. Do Pražské střely se letos zapojilo 13 pětičlenných týmů napříč základními školami v Praze.
GRATULUJEME a děkujeme za skvělou reprezenzaci školy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*