Poetické setkání prvního stupně 2018

DSC_4710V den s magickým datem 22. 2. se sešli vždy právě 2 vítězové třídních kol poetické soutěže v divadelním sále školy a předvedli porotě, ale i mnohým fanouškům, básně dle vlastního výběru a jejich interpretace.

 Vybrat výherce a určit jejich pořadí bylo pro porotce velice těžké. Nakonec se ale s tímto nelehkým úkolem popasovali a pořadí dle mnohých kritérií vyhodnotili takto:
V prvním ročníku obhájil 1. místo Dan Kalivoda, 2. místo Zuzana Grénarová, na 3. místě se umístila Klára Amalia Rose.
V druhých třídách nejlépe u poroty obstáli: 1. místo Laura Haruštiaková , 2. místo Barbora Zánová,3. místo Anna Herzmannová a Filip Houzim , mezi třeťáky se s diplomy mohli pochlubit Isabella Šrajerová 1. místo, Kristýna Macková a Karolína Průhová 2. místo a Tereza Tótová 3. místo, v řadách čtvrťáků si ceny mohli vybrat Kateřina Krupová 1. místo, Zlata Rothová a Andrej Čislák 2. místo, Jakub Svárovský 3. místo. Páté třídy nejúspěšněji reprezentovali Magdalena Snítilová 1. místo, Dominika Dudová 2. místo a Robert Dostalík 3. místo.
Výkony často byly velice těsné  a o konečných výsledcích někdy rozhodovaly i vyložené maličkosti (hlasitost, správná výslovnost, výběr básně, emoce, gesta, barva hlasu…). Již nyní se těšíme na příští ročník, na nové neotřelé básničky a na napětí, které tuto soutěž bezesporu provází. A Vás požádám, abyste drželi palce dětem, které budou reprezentovat naši školu v celopražském kole počátkem března :-). O tomto dění Vás brzy budeme informovat.                                         .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*