AJ 4.A.,4.B.(Běh) – týden 3.-6.4., 2018 (Velikonoční pondělí, škola je zavřená 2.4.)

Dobrý den,

Portfolia 4.A.,4.B. Oznamuji, že děti si odnesly portfolia domů, takže je mají nyní u sebe. Děti si mají portfolia dát do pořádku a přidat si do nich 10 prázdných Eurobalů. Děti donesou portfolia do školy po Velikonocích v úterý 3.4.

4.B. –A4 sešity: Oznamuji, že jsem si od dětí ze 4.B. vysbírala A4 sešity ke kontrole. Kontroluji opravy k Testu 4 a napsaná slovíčka k Unitu 5. Některé děti mi neodevzdaly A4 sešit, protože neměly v něm napsané opravy k Testu 4.

Hodnocení za 3.čtvrtletí: Tento týden 3.-6.4. 2018 bychom měli uzavřít známky ke 3.čtvrtletí.

Pokud nenastanou nějaké změny, tak v tomto týdnu 3.-6.4.2018 pracujeme na následujícím:

  1. Znovu si připomeneme Easter (Velikonoce) –slovní zásobu a tradice formou zábavných her a písničkou.
  2. V úterý 3.4. dokončíme prezentace projektů „My ZOO“, pouze děti, které ještě nebyly.
  3. Pokračujeme v Unitu 5 „In the town“ –učíme se názvy dopravních prostředků a povídáme si anglicky v rozhovorech jakými prostředky cestujeme. Učíme se kupovat si jízdenku na metro, autobus, vlak, metro, letadlo, apod.
  4. Procvičujeme si slovní vazby „there is“, „there are“,   „there isn’t“,  „there aren’t any“ ve větách při popisu města, mapy, obrázku.
  5. Dětem jsme domácí úkol nezadala.
  6. Ve škole jsme si poslechli či zpívali písničku “It’s Easter”. Písnička nám připomněla některé velikonoční zvyky a tradice ve Velké Británii, USA a dalších anglicky mluvících zemích. Uvádím odkaz na písničku “It’s Easter”, aby si ji děti mohly také zazpívat doma pro radost. :) Song: „It’s Easter“

Přeji všem příjemné prožití velikonočních svátků aneb “Happy Easter”!

Andrea Běhalová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*